Автор: Prozorro
Дата: 08/04/20 09:21
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» оприлюднила повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури на спортивно-оздоровчі послуги льодового майданчика та прилеглих приміщень. В обґрунтуванні застосування переговорної процедури зазначено що відповідно до положень Закону, замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі (1) (2) відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Оскільки предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації, тендерним комітетом було прийнято рішення провести закупівлю за переговорною процедурою з Товариством з обмеженою відповідальністю «Льодова арена на ВДНГ». Таким чином ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» за 996 годин оренди льодового майданчика отримає 3 млн. 286 тис. 800 грн. (3300 грн./год.).
Нагадаємо, що на початку лютого між ДЮСШ з хокею «Сокіл» та ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» вже було підписано Договір, згідно якого ТОВ за 1096 годин льоду отримувало 3 млн. 288 тис. грн. (тобто 3000 грн./год.), але він був розірваний за результатими моніторингу Державної аудиторської служби України, яка знайшла порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі.
Нагадаємо також, що що у лютому 2019 року Киівська міськрада своїм рішенням №168/6824 створила ДЮСШ з хокею «Сокіл». У серпні 2019 року наказом директора Департамента молоді і спорту КМДА В. Гутцайта директором позашкільного навчального закладу дитячо-юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» було призначено Сімчука Костянтина Миколайовича. За інформацією наданою Департаментом молоді і спорту КМДА у бюджеті 2020 року передбачені видатки для ДЮСШ з хокею «Сокіл» у розмірі 12 млн. 278 тис. 500 грн., у тому числі 6 млн. 435 тис. грн. на оренду льодового поля.
Згідно інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань юридична особа ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» створена 20 грудня 2019 року, співзасновниками є Бурмака Вікторія Петрівна з внеском до статутного капіталу 8 тис. грн. та Остапченко Олена Анатоліївна з внеском 2 тис. грн.. Директором підприємства є Фам Вероніка В'ячеславівна. Зазначимо, що ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» та попередня юридична особа - ТОВ «Льодова арена ВДНГ» з вересня 2018 року отримали за оренду льодового майданчика та спортивного залу з київського міського бюджету вже більше 12 млн. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: київ,  сокіл 
1.   Ilya   08/04/20 09:28    

Коронавирус коронавирусом, а обед у них по расписанию! Никак не нажрутся, .уки!!! X-(


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди