Автор: Prozorro
Дата: 26/10/20 21:41
 
Лого ДЮСШ з хокею «Сокіл» (Мал.: Facebook)
Дитячо-Юнацька спортивна школа з хокею «Сокіл» підвела підсумки закупівель на надання послуг льодового майданчика та прилеглих приміщень та на послуги спортивного залу та прилеглих приміщень. За обома закупівлями переможцем визначено ТОВ «Льодова арена на ВДНГ». За 349,75 годин оренди льоду переможець отримає 1 млн. 154 тис. 175 грн. (тобто 3300 грн./год.) За іншою закупівлею вони отримають 72 тис. грн. за 180 годин послуг спортивного залу.
Слід зазначити, що єдиним конкурентом ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» по обох закупівлях було Товариство з обмеженою відповдальністю «Спортивний клуб «Олімп» з пропозиціями 1 млн. 160 тис. 820 грн. 25 коп. та 72 тис. 999 грн. відповідно, і як це заведено у більшості закупівель останього часу, первісні пропозиції залишилися незмінними. Цікаво, що 10 днів тому ДЮСШ з хокею «Сокіл» проводила подібні тендери, але тоді результати закупівель виявились абсолютно протилежними: пропозиція ТОВ «СК «Олімп» заздалегідь була привабливішою (тіж ж самі 3300 грн./год.) як і у теперішнього переможця, але цього разу первісна пропозиція ТОВ «СК «Олімп» - 3319 грн./год. була дорожчою, і знижувати її протягом аукціону вони не вважали за потрібне. Комітет конкурсних торгів замовника розглянув надані пропозиції, не помітив ніяких ознак вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, та визнав переможцем закупівель ТОВ «Льодова арена на ВДНГ».
Нагадаємо також що цього року ДЮСШ з хокею «Сокіл» вже закупала лід у ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» на суму 3,29 млн. грн.

Джерело: Prozorro 
Теги: сокіл,  київ 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди