Автор: Prozorro
Дата: 13/07/21 23:48
 
Лого ТОВ «АК АРТ-БУД»
Уповноважена особа Виконавчого комітету Ірпінської міської ради підвела підсумки спрощеної закупівлі за предметом: виконання проектно-вишукувальних робіт будівництва льодової арени по вулиці Північна, 79-Г в м. Ірпінь. За результатами закупівлі переможцем визначене Товариство з обмеженою відповідальностю «АК АРТ-БУД». Вартість акцептованої пропозиції становить 943 тис. 491 грн. 59 коп.
Згідно протоколу розгляду тендерних пропозицій уповноважена особа визначила що пропозиція ТОВ «АК АРТ-БУД» відповідає умовам тендерної документації, обставин для відхилення їхньої пропозиції не виявлено та було прийнято рішення про намір укласти договір з ТОВ «АК АРТ-БУД». Нагадаємо, що за тендерною документацією переможець торгів має розробити двостадійне проектування льодової арени у м. Ірпінь. Льодове поле має бути розміром 26х60м, трибуни для глядачів мають вміщувати не менше 300 місць.
За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань співзасновниками ТОВ «АК АРТ-БУД» з частаками 50% є Артюх В.Г. та Дурицький С.В. Нагадаємо що Сергій Дурицький принаймні тричі виступав у якості розробника проектів Льдової арени: у 2013 році при будівництві «Кальміус арени» у м. Донецьк, у 2016 році він як директор ТОВ «К.А.М.» презентував проект Льодової арени у Черкасах, та до терепешньої тендерної документації долучено позитивний відгук на ФОП Дурицкий С.В. у якості проектанта Льодової арени у м. Маріуполь від ТОВ «Кальміус арена».
Нагадаємо також, що розмови про будівництво Льодової арени у м. Ірпінь тривають з 2012 року, але справа від тоді не просунулась. У 2016 році Ірпінська міська рада створила комунальне підприємство «Льодова арена».

Джерело: Prozorro  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди