Автор: Мінсім’ямолодьспорт
Дата: 06/06/08 10:56
 
6 червня 2008 року Міністр у справах сім`ї, молоді і спорту Юрій Павленко перебуває з робочим візитом у Вінницькій області.
Під час візиту відбулась зустріч Міністра з головою обласної державної адміністрації Олександром Домбровським та головою обласної ради Григорієм Заболотним.
Вищі посадовці обговорили особливості розвитку регіону та його перспективи. Олександр Домбровський повідомив Міністру, що протягом лише останніх двох місяців в області відкрито низку соціальних об’єктів: Центр матері і дитини, школи, дитячі садочки, соціальний гуртожиток. Олександр Домбровський зазначив, що, безумовно, проблеми є, тому робота триває постійно.
Юрій Павленко повідомив, що Міністерство вважає Вінницьку область регіоном, в якому створюються сприятливі умови захисту та дотримання прав дитини.
Водночас область відстає від інших регіонів за показниками пільгових молодіжних кредитів та спортивного розвитку. Зокрема, з місцевого бюджету на пільгові кредити було надано в 4 рази менше коштів, в порівнянні з обсягом, наданим з державного бюджету. За спортивними показниками Вінниччина посідає 10 місце серед регіонів України. Цим питанням необхідно приділяти більше уваги, зазначив Міністр.
За результатами зустрічі було підписано Договір про співпрацю між Міністерством у справах сім`ї, молоді та спорту та Вінницькою обласною держадміністрацією та облрадою. Поняття співпраця у документі визначено у сферах реалізації державної молодіжної, сімейної політики, забезпечення гендерної рівності, захисту прав дітей, розвитку фізичної культури та спорту. Окремим додатком до Договору затверджено план конкретних організаційно-практичних заходів на 2008 рік, в якому зазначено обсяги необхідних витрат і джерела фінансування.
Свої підписи під Договором поставили всі три учасники зустрічі – Юрій Павленко, Олександр Домбровський та Григорій Заболотний.

Джерело: Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

P.S. Подібні угоди Міністерство укладо майже з усіма обладами 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди