Автор: Володимир Гординський
Дата: 25/06/09 10:41
 
Сергій Мельник (Фото: Хмельницька міськрада)
24 червня Хмельницька міська рада виділила 25 тисяч квадратних метрів землі для будівництва спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям.
Справа в тому, що є державна програма розвитку хокею в Україні, фінансування якої передбачено в держбюджеті. І Хмельницький – одне з декількох міст країни, яке включено у цю програму, однак з наступного року. Але…в Одесі, яка має побудувати такий комплекс та отримати на це гроші цього року, виникли якісь проблеми з виділенням земельної ділянки. Через ту землю, яку виділила одеська влада, розпочалася судова тяганина. А тому Федерація хокею України звернулася до влади Хмельницького, щоб ті вже в цьому році дали землю, тоді, можливо, фінансування проекту з держбюджету відбудеться вже в цьому році.
25 тисяч квадратних метрів для будівництва планували «дати» наступного року. Але через ймовірність фінансування проекту вже цього року, вирішили виділити земельну ділянку на вулиці Прибузькій, 7/3А зараз, щоб прискорити процес будівництва Льодового палацу. «Ми йдемо по плану, - в розмові з кореспондентом turnir.com.ua розвинув тему міський голова Хмельницького Сергій Мельник. – Плануємо ж звести Палац спорту. Першу чергу робимо за власні кошти, а далі, біля нього, буде друга черга – Льодовий палац, третя – є інвестор на тенісні корти. Реакреаційну зону розбудуємо. А за кошти міського бюджету зробимо лише загальний зал для всіх ігрових видів спорту на 2500-3000 глядачів. Бо більшого бюджет не потягне. Тому розширити Палац спорту можемо лише за рахунок інвесторів».

Джерело: Turnir.com.ua 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди