Автор: ProTorgi.Info
Дата: 25/11/10 11:00
 
ПС Дружба
УКБ Донецької міськради оголосило про застосування процедури закупівлі в одного учасника. Предметом закупівлі є проектно-вишукувальні роботи з реконструкції Палацу спорту "Дружба" в м. Донецьк. Джерело фінансування - державний бюджет України, розпорядник коштів - Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Учасником процедури закупівлі визначено ДП "Науково-дослідний і проектний інститут" Донецький ПромбудНДІпроект "ДАТ" СК "Укрбуд". Терміни виконання робіт - до лютого 2011 року. Передбачувана сума закупівлі складає 1,2 млн. гривень.
Донецький Палац спорту "Дружба" був побудований в 1975 році. У ньому є штучний каток, зали для навчально-тренувальних занять та змагань з баскетболу, волейболу, ручного м'яча, важкої атлетики, художньої та спортивної гімнастики. Всього на трибунах Палацу спорту можуть розміститися 5,1 тис. вболівальників і глядачів. У травні 1991 року льодове поле ДС "Дружба" вийшло з ладу. Через економічні труднощі обладнання так і не було відремонтовано.
У середині жовтня поточного року, мер Донецька О. Лук 'янченко заявив, що Палац спорту "Дружба" буде реконструйовано для проведення матчів з хокею та інших видів спорту. За його словами, планується зробити трансформаційне спортивна споруда, яка могла б використовуватися як для хокею, так і для інших видів спорту.
Після реконструкції ДС "Дружба", Донецьк зможе прийняти першість Європи з хокею серед юніорів, яке відбудеться з 27 березня по 2 квітня 2011 року.
Відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель", товари, роботи і послуги, закупівля яких здійснюється для забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в України фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, проводиться за процедурою закупівлі в одного учасника після погодження із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади щодо забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Джерело: ProTorgi.Info  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.031 секунди