Автор: Урядовий портал
Дата: 15/07/11 09:36
 
Засідання Кабінету Міністрів України 13.07.2011 (Фото: КМУ)
Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про утворення Державного концерну «Спортивні арени України». Документ датований 13 липня 2011 року.
Головний розробник проекту нормативно-правового акта Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.
До складу учасників ДК «Спортивні арени України» передбачається включити Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Державне підприємство «Палац спорту» та Державне підприємство «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у місті Львові».
Метою прийняття проекту постанови є підвищення конкурентоспроможності державних підприємств – учасників Державного концерну «Столичні арени України», створення ефективної системи експлуатації та використання відповідних об’єктів спортивної системи та закріпленого за ними та його учасниками державного майна, організація та проведення спортивних, культурно - масових і інших заходів, надання фізкультурно-оздоровчих послуг громадянам. Це відкриє нові перспективи для розвитку та вдосконалення матеріально - технічної бази Концерну, сприятиме реалізації заходів щодо виконання державних програм, реалізації товарів, виконання робіт, надання послуг.
Серед конкретних заходів, спрямованих на забезпечення стабільних фінансово-економічних показників діяльності Концерну можна відзначити оптимізацію штатної чисельності учасників Концерну, фінансової діяльності, у т.ч. податкового навантаження, оптимізацію витрат на здійснення експлуатаційної та зовнішньоекономічної діяльності.
Внески учасників Концерну будуть розраховуватися відповідно до їхніх фінансових планів та залежатимуть від результатів господарської діяльності Концерну, що не призведе до додаткового навантаження на державний бюджет. Розміщення адміністративного апарату Концерну планується здійснити на базі НСК «Олімпійський».
Основні надходження на утримання згаданих об’єктів спортивної інфраструктури планується отримати за рахунок проведення міжнародних спортивних та культурно - масових заходів, організація яких потребує кваліфікованого операційного управління та централізованого представництва учасників під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
Прийняття та реалізація постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення державного концерну «Спортивні арени України» не потребує додаткових витрат з державного бюджету.

Джерело: Урядовий портал  
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди