Нині Київ взяв цілеспрямований курс на популяризацію здорового способу життя.
Автор: Київська МДА
Дата: 27/08/11 19:00
 
Начальник Головного управління освіти і науки Віра Горюнова (Фото: Спадщина)
У новому навчальному році у Києві відкриється ще одна дитячо-юнацька спортивна школа «Школа боротьби» за адресою вул. Жилянська, 46. Основною діяльністю цього позашкільного закладу стане розвиток вільної і греко-римської боротьби, дзюдо та інших видів єдиноборств, а також навчання, виховання та спортивна підготовка дітей, підлітків і молоді. Крім того, наступного року планується відкриття дитячо-юнацьких спортивних шкіл у Голосіївському та Дарницькому районах міста. Про це повідомила начальник Головного управління освіти і науки Віра Горюнова.
За її словами, нині Київ взяв цілеспрямований курс на популяризацію здорового способу життя. Зокрема, міська влада робить акцент на розвитку дитячого спорту, створенні розвинутої інфраструктури закладів позашкільної освіти для дітей та молоді, яка б забезпечила умови для всебічного розвитку підростаючого покоління. У районах розглядаються питання надання приміщень для початку роботи клубів естетичного і спортивного напрямку та оновлення матеріально-технічної бази у клубах, які вже існують.
Крім того, на початку 2012 року на Березняках відкриють легкоатлетичний манеж школи вищої спортивної майстерності (на просп. П.Тичини, 18).
Із врахуванням звернень мешканців міста відремонтовано низку спортивних майданчиків за місцем проживання. З метою створення умов для активного відпочинку, занять фізичною культурою та спортом розглядається також можливість будівництва льодової ковзанки на житловому масиві Борщагівка, сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу (вул. Гната Юри, 7-А–7-Б) та критого плавального басейну, доступ до якого будуть мати всі охочі.

Джерело: Київська Мiська Державна Адмiнiстрацiя
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.014 секунди