Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк оглянув Льодову арену у місті Новояворівську
Автор: Львівська ОДА
Дата: 29/08/11 06:25
 
Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк  оглянув Льодову арену у Новояворівську (Фото: ЛОДА)
Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк 27 серпня у рамках робочої поїздки у Яворівський район оглянув Льодову арену в місті Новояворівську.
Оглянувши Льодову арену, голова Львівської облдержадміністрації наголосив: «Хокей – це початок нової ери на Львівщині, адже це не тільки висока майстерність професіоналів, але й масовість розвитку цього виду спорту у нашому краї».
Михайло Цимбалюк додав, що важливим є те, що на Льодовій арені у Новояворівську хокеєм займаються не тільки професіонали-хокеїсти, але й діти, що сприяє їх оздоровленню.
Михайло Цимбалюк також поінформував про те, що наступним кроком у підготовці Львівщини до подачі заявки на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року є будівництво великої Льодової арени у Львові. Наразі спеціалісти радяться, на скільки саме місць варто будувати Льодовий палац. Прогнозується, що Льодова арена у Львові вміщуватиме від 800 до 2400 глядачів.
«Побудова Льодової арени у Львові стане першим серйозним кроком до подачі заявки на проведення «Олімпійської надії-2022», - наголосив Михайло Цимбалюк і додав, що це стане поштовхом для розвитку хокею вцілому.
Голова Львівської облдержадміністрації також наголосив, що Львівщина і надалі розвиватиметься як хокейний край.
Нагадаємо, львівський хокейний клуб «Леви» подав заявку на участь в Професійній хокейній лізі України в сезоні 2011/2012 років. Гравці цієї команди проводять свої тренувальні збори на Льодовій арені у Новояворівську. Перша календарна гра запланована на 16 вересня 2011 року.

Джерело: Львівська обласна державна адміністрація
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди