Автор: Георгій Мазурашу
Дата: 25/11/11 12:48
 
Пінгвіни - Проскурів (Фото: Л. Казарінов)
Негативного резонансу набула в спортивних колах звістка про те, що Чернівецька міська рада звернулася до власника «Льодового майданчика» Павла Польового з вимогою… звільнити приміщення. За коментарями ми звернулися до Павла Польового.

«14 листопада 2011 р. я отримав поштою листа від міської ради з вимогою до 25 звільнити приміщення «Льодового майданчика», – розповідає Павло Польовий. – Сказати, що я був здивований, – це нічого не сказати. Адже ми стільки коштів вклали у цей проект! Спочатку, як відомо, в зимовий період з сезону-2003/04 поруч зі стадіоном «Буковина» працював відкритий майданчик. У 2008 р. був побудований теперішній «Льодовий майданчик». Назабаром на цій арені з’явилася аматорська хокейна команда, яка досі представляє наш край у регіональних змаганнях. Згодом ми почали проводити відкритий Чемпіонат міста з хокею. У нас вже не перший рік працюють секції фігурного катання та хокею. Так, на подальший розвиток «Льодового майданчика» вплинуло і те, що два роки назад я потрапив у ту страшну аварію. Але ж майданчик не зупинився. І дитячі секції працюють. Крім цього, у співпраці з міським управлінням освіти ми запровадили для чернівецьких школярів безкоштовні уроки катання на ковзанах. Тобто ми виконуємо, вважаю, і оздоровчі, і соціальні функції. Тому цей лист просто шокував. Звісно, я одразу ж написав відповідь. А потім пішов до міської ради, аби дізнатися, як кажуть, що до чого. До речі, потрапити до в.о. мера Віталія Михайловича Михайлішина виявилось не так складно, як я думав. Навіть не знав, як йому пояснити цю абсурдну ситуацію. Описав коротко проблему. Віталій Михайлович запевнив, що про закриття майданчику й мови не може бути. І сказав, що якщо хтось прийде, телефонувати одразу. Сьогодні це питання вже підняли на сесії міської ради. Я сам здивувався. Але депутати ніби позитивно для майданчика оцінили ситуацію. Ухвалили рішення про створення комісії. Тож тепер чекаємо гостей-депутатів. Сподіваюсь, все буде гаразд і роботі «Льодового майданчика» нічого не загрожуватиме».

Хто ж підписав цього листа, Павло пообіцяв повідомити вже завтра, оскільки, за його словами, він не звернув увагу на прізвище, а самого документу під рукою не було.

Георгій Мазурашу (SportBuk, 24.11.2011) 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди