Автор: СІТІ
Дата: 08/12/11 22:44
 
Льодовий майданчик (Фото: СІТІ)
Збудований для міста - містом і загарбаний. 2 тижні тому юристи Чернівецької міської ради направили листа до підприємця Павла Польового з вимогою звільнити територію, де знаходиться Льодовий майданчик.

Сьогодні вперше зібрали комісію, котра шукає компроміс.
На початку двотисячних, коли виникла ідея створення льдового майданчику у Чернівцях, активно за це взялися Павло Польовий та Василь Забродський, який тоді був депутатом міської ради. Разом із колишнім мером вони дійшли згоди: рада дає землю, Польовий будує споруду. Згодом за відповідною угодою йшла здача об'єкта в експлуатацію.
- Після здачі в експлуатацію право власності на об’єкт набуває територіальна громада Чернівців з видачею свідоцтва, - сказав Олександр Шиба, начальник юридичного управління міської ради.
Далі Польовому ці ж самі споруди мали б дати в оренду. Виходить, усі перестрахувались і ніхто б не програв. Але відбулись зміни у законодавстві й оренда стала неможливою - потрібен конкурс, та як його провести, коли кошти вклав тільки один підприємець. Зійшлися на позичці для Польового - безоплатного користування приміщеннями.
Є й інша проблема - спірна ділянка біля стадіону не може бути відчужена і це ще одна хитка цеглина у відносинах із мерією.
- Все-таки влада боялася, що підприємець Польовий, взявши землю під будівництво майданчика, збудує там ресторан, клуб, магазин, - пояснив Василь Забродський, депутат міської ради (1998-2011 рр.).
Павло Польовий небезпідставно побоюється - місто може й не виконати своїх зобов'язань. Без усіх потрібних документів "Льодовий майданчик" влада уже зуміла записати на баланс стадіону Буковина і видала відповідне свідоцтво. Вийшло - П.Польовий ніби й відношення до об’єкту не має.
- Договір позички не гарантує мені через 2 чи 3 роки стабільності в моїй роботі, бізнесі, того, чим я займаюся останні 8 років. Мене б влаштувало: земля міста, будівля моя, - сказав Павло Польовий, приватний підприємець.
За тиждень-другий комісія збереться знову, уже із конкретними напрацюваннями та можливими шляхами розв’язання проблеми. У важливості та потрібності такого об'єкту для міста ніхто з присутніх не сумнівається.

СІТІ, 08.12.2011

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди