Автор: Запорізька ОДА
Дата: 23/12/11 14:11
 
ПС «Юність» (Фото: Фотоальбом Запоріжжя)
22 грудня в Києві відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та міського голови Запоріжжя Олександра Сіна з віце-прем’єр-міністром України Борисом Колесніковим.
У ході зустрічі очільники області та міста порушили два актуальних питання для регіону та міста Запоріжжя, що потребують втручання центральної влади.
Перше стосується аеропорту міста Запоріжжя, що знаходиться внаслідок катастрофічного фінансового стану на межі закриття.
Друге питання, що обговорювалось під час зустрічі з Борисом Колесніковим, стосується капітального ремонту запорізького Палацу спорту «Юність».
У результаті зустрічі вирішення цих актуальних для Запоріжжя проблем зрушено з місця. Так, віце-прем’єр-міністр дав доручення підготувати проект постанови Кабінету Міністрів щодо передачі запорізького аеропорту до комунальної власності.
Що стосується ПС «Юність», то за дорученням Бориса Колеснікова цей об’єкт має бути включеним до Державної цільової соціальної програми «Хокей України». Фінансування з держбюджету за цією програмою дозволить місту Запоріжжя не тільки відремонтувати ПС «Юність», але й зробити його багатофункціональним за аналогом ПС «Дружба» в м. Донецьк, що обладнаний і льодовою ареною.
Вже цієї неділі голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко та Запорізький міський голова Олександр Сін вирушать до Донецька, щоб особисто ознайомитись з досвідом сусідів щодо створення сучасних спортивних об’єктів.
- Ця поїздка дасть нам можливість зрозуміти технологію, логіку будівництва подібних спортивних об’єктів та не допустити зайвих помилок при реконструкції запорізького палацу спорту, – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

Джерело: Запорізька обласна державна адміністрація
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди