Автор: Артур Колесник
Дата: 08/02/12 10:49
 
О. Циркунов (Фото: ХК Беркут)
Головного тренера вінницьких"Гайдамаків" Олега Циркунова звільнили 4 лютого під час матчу між "Гайдамаками" та командою ХК "Донбас". Гра відбувалася у рамках чемпіонату Професійної хокейної ліги України.

За хвилину до завершення хокейної зустрічі, яку вінничани програвали гостям з Донецьку - 1:10, генеральний директор ХК "Гайдамаки" Валерій Лук'янець взяв у диктора мікрофон і оголосив усім присутнім, що вінницька команда дограє матч без тренера.

"Вибачаюсь перед вболівальниками за той хокей, який вони побачили і хочу оголосити, що головний тренер Олег Циркунов звільнений зі своєї посади і команда дограє матч без нього, - заявив Валерій Лук'янець. - Те, що відбувалося на майданчику - справжній антихокей. Циркунов своїми діями навмисне завалив гру. Після матчу він мені сказав, що йому за це платив Порошенко.

Хто стане наступним тренером "Гайдамаків" Валерій Лук'янець не повідомив, зазначивши тільки, що він зробить усе можливе для того, щоб команда дограла чемпіонат.

Олег Циркунов не став відмовлятися від своїх слів, але пояснив причини, які змусили його зробити подібну заяву.

"Какое питание, такое и катание, - пояснює причини невдач Олег Циркунов. - Через нестачу грошей ми не можемо нормально тренуватися. Останній раз ми виходили на тренування ще шістнадцятого січня. Та й гравці у нас не найкращі. Я до них претензій не маю. Вони можуть пристойно грати, але ж немає умов для роботи".

Олег Циркунов очолив "Гайдамаків" у листопаді, змінивши на посаді головного тренера Анатолія Степанищева. Під його керівництвом вінничани отримали дві перемоги. В інших матчах його команда програвала.

Менше ніж за місяць до завершення основної частини чемпіонату "Гайдамаки" посідають останнє місце, маючи в активі лише три перемоги.

Артур Колесник (Газета.ua, 07.02.2012)

Відео по темі:

 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди