Автор: Урядовий портал
Дата: 15/02/12 10:18
 
Найголовніші завдання, які стоять перед збірною України з хокею з шайбою, - це вийти у дивізіон найсильніших та успішно зіграти на Олімпіаді-2014 року в Сочі. На цьому наголосив, виступаючи 14 лютого в ефірі І Національного каналу радіо, заступник Голови Державної служби молоді та спорту, віце-президент Федерації хокею України Вадим Сисюк.

Заступник Голови Служби зазначив, що хокей в Україні не розвивався довгі роки, тому потрібно щонайменше ще кілька років, аби Україна стала справді хокейною державою. На думку Вадима Сисюка, для цього сьогодні є всі підстави. Заступник Голови Служби нагадав про створення в 2011 році Професійної хокейної ліги, відкриття каналу "Хокей", відкриття льодових стадіонів та майданчиків не тільки в столиці, а й у регіонах, проведення в Україні низки хокейних турнірів міжнародного рівня, організацію іміджевих матчів у столиці для привернення уваги широкої громадськості до хокею; сьогодні кожна команда, яка грає в ПХЛ, зобов’язана мати власну хокейну школу, так при хокейній команді "Донбас" (Донецьк) навчається близько 400 хокеїстів, при "Соколі" (Київ) – 300.

"Зараз перед керівництвом національної збірної та Федерацію хокею стоїть завдання омолодження складу гравців, і ми над цим постійно працюємо", - сказав Вадим Сисюк. Він назвав серед недавнього молодого поповнення дорослої збірної гравця "Шахтаря" (Білорусь) Віктора Андрущенка та Олександра Торяника з ХК "Саров" (Росія), які повернули собі українське громадянство і зараз виступають за національну збірну. Вони дебютували в нещодавньому турнірі "Євро хокей челендж", який проходив у київському Палаці спорту.

Він також повідомив, що сьогодні для підготовки професійного резерву виношується ідея створити збірну команду кращих молодих хокеїстів країни, яка б на рівних брала участь у чемпіонаті ПХЛ.

Заступник Голови Служби нагадав, що 15 - 21 квітня цього року в Словенії відбудеться Чемпіонат світу з хокею в Дивізіоні І, група А, де Україна буде змагатися за вихід до вищого дивізіону. Суперниками її стануть Австрія, Велика Британія, Японія, Угорщина та Словенія.

Урядовий портал, 14.02.2012
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди