Малому плей-оф – бути!
Автор: В'ячеслав Волков
Дата: 19/02/12 12:44
 
Ю. Загородний (Фото: Хокей)
По закінченні регулярної частини ПХЛ, сезон буде тривати для усієї вісімки команд-учасниць змагань. Перша четвірка у складі "Сокола", "Донбаса", "Беркута" та "Компаньона" розіграє п'єдестал пошани. А "Леви", "Акули", "Барси" та "Гайдамаки" визначать переможця у втішному турнірі.
"Плей-оф буде, тому що керівництво ПХЛ і наглядова рада стояли, стоять і будуть стояти на принципі виконання Регламенту. Тому що Регламент – закон для всіх команд", — наголосив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.
Отже, генеральна дирекція ПХЛ розробила спеціальну модель малого плей-оф в серії з двох ігор, де схрестять ключки п'ята і восьма, а також шоста і сьома команди чемпіонату. Переможці цих пар зіграють свій фінал за почесне п'яте місце. Зазначимо, що ідея грати втішний турнір не у всіх клубів викликала позитивну реакцію.
"Команда, яка приймає участь у чемпіонаті – отримує енну суму, ця сума була озвучена на початку сезону – 50 тисяч доларів. Це буде стимул для команд, щоб отримати ці кошти", — вважає Загородній.
Слід нагадати, згідно діючого регламенту, було передбачено що серії матчів між командами, які посіли у регулярному чемпіонаті 5-8 місця мають тривати до трьох перемог.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: загородній,  чу 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди