Автор: Дніпропетровська ОДА
Дата: 24/02/12 16:53
 
Осмотрев новую Ледовую арену, Виктор Янукович остался доволен.   (Фото: КП)
Дніпропетровська льодова арена стала прикладом об'єднання центрального і місцевих бюджетів. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час відкриття Льодової арени в Дніпропетровську, яка збудована на житловому масиві Червоний Камінь. В урочистому відкритті арени взяли участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, віце-прем'єр-міністр,міністр інфраструктури України Борис Колесніков, міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова обласної ради Євген Удод, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко.

«Дніпропетровщина - спортивний регіон, я не раз переконувався в цьому на багатьох змаганнях. У Дніпропетровській області виховуються спортсмени та фігуристи вищого рівня. Дніпропетровська льодова арена стала прикладом об'єднання центрального і місцевих бюджетів», - зазначив Глава держави.
Як зазначав раніше губернатор Олександр Вілкул, це перша хокейна база, побудована на Дніпропетровщині за підтримки Президента України в рамках держпрограми «Хокей України» та Комплексної стратегії розвитку регіону. Її відкриття дасть потужний імпульс для розвитку зимових видів спорту та підготовки в регіоні нових чемпіонів. З цією метою на базі новозбудованої Льодової арени вже створена Дитячо-юнацька спортивна школа з зимових видів спорту.
Будівництво Льодової арени в Дніпропетровську розпочалось у листопаді 2010 року за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула та за підтримки Президента України Віктора Януковича.
Загальна вартість об’єкта становить 43,9 млн грн. Будівництво спортивної споруди здійснено за рахунок коштів державного (31,9 млн грн) та міського бюджетів (12 млн грн).
Крита спортивна споруда зі штучним льодовим покриттям збудована в районі вул. Набережна Заводська (житловий масив «Червоний камінь»). Загальна площа будівлі – 2800 м?, розмір льодового поля – 60х30м. Спортивна арена може вмістити 375 глядачів.
До цього з 4-х льодових катків у м. Дніпропетровську лише база спорткомплексу «Метеор» відповідала умовам для проведення змагань з хокею та навчально-тренувального процесу.
Наразі в Дніпропетровській області діють хокейні клуби: «Дніпровські вовки», «Дніпро-Метеор», «Придніпровськ» та «Дніпровські яструби», в яких займаються понад 300 осіб. Команди клубів беруть участь в чемпіонатах України серед різних вікових груп.
На виконання Державної цільової соціальної програми «Хокей України» в області продовж останніх років збільшуються видатки з обласного бюджету на розвиток хокею з шайбою, а саме на участь команд в державних змаганнях, започатковано проведення обласних змагань з хокею з шайбою за участю інших регіонів України.
Для розвитку фігурного катання на ковзанах в області діє позашкільний навчальний заклад Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з фігурного катання на ковзанах Дніпропетровської міської громадської організації «Спортивний клуб «Метеор», в якій під керівництвом 17 висококваліфікованих тренерів займається понад 200 спортсменів.
Серед випускників цієї школи - перша олімпійська чемпіонка незалежної України Оксана Баюл (одиночні змагання у жінок) та учасники XXI зимових Олімпійських ігор 2010 року в Ванкувері Роман Талан і Катерина Костенко.

Дніпропетровська обласна адміністрація, 24.02.2012
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди