Автор: ФХУ
Дата: 09/12/06 12:47
 
Лого ФХУ до 2007 року
8 грудня у приміщенні Київської міської Ради профспілок відбувся Генеральний Конгрес Федерації хокею України. Головним питанням його порядку денного були вибори нового Президента ФХУ. Конгрес прийняв відставку Олександра Омельченка, який очолював Федерацію на протязі дев'яти років та подякував йому за проведену роботу.
Новим Президентом ФХУ делегати Генерального Конгресу одностайно обрали БРЕЗВІНА Анатолія Івановича, Голову державної податкової адміністрації України. Першим віце-президентом ФХУ було обрано САЛАМАТІНА Дмитра Альбертовича, народного депутата України, Першого заступника Голови комітету Верховної Ради з питань науки та освіти. Також, пакетним голосуванням було обрано п'ять віце-президентів ФХУ - БОРОДЕНКА Володимира Володимировича, ІМАСА Євгена Вікторовича, НАЙДУ Анатолія Івановича, РОМАШКО Володимира Івановича та СИСЮКА Вадима Миколайовича.
Також Конгрес прийняв у лави ФХУ, в якості її колективних членів, донецьку обласну організацію "Хокей Донбасу", а також Запорізьку обласну та Київську міську федерації хокею.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди