Автор: Михайло Мельник
Дата: 03/04/12 16:49
 
Прес-конференція ПХЛ (Фото: ПХЛ)
ХХ чемпіонат України з хокею серед клубів Професіональної хокейної ліги (ПХЛ) став найцікавішим за всю історію незалежності нашої держави.
Про це у вівторок на прес-конференції в Укрінформі, присвяченій підведенню підсумків першого в історії чемпіонату України Професіональної хокейної ліги, заявив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.
"Перший чемпіонат, який пройшов під егідою Професіональної хокейної ліги, став найцікавішим з усіх попередніх. У матчах фіналу плей-офф та поєдинках за третє місце на майданчику точилася справжня боротьба і була інтрига. Фінал між донецьким клубом "Донбас-2" і київським "Соколом" пройшов у гідній боротьбі. За підсумками шести матчів "Донбас" вдруге став чемпіоном України", - підкреслив Анатолій Брезвін.
За словами генерального директора Професіональної хокейної ліги Юрія Загороднього, всього у чемпіонаті України сезону 2011-2012 років взяло участь 310 хокеїстів. "На кінець закриття трансферного вікна 80 з них не змогли закріпитися у клубах. Таким чином у цій першості виступило 230 гравців. У чемпіонату в матчах за свої клуби було задіяно 153 громадянина України, 40 хокеїстів з Росії, 29 - з Білорусі, 4 - зі Словаччини та по одному представникові з таких країн, як Литва, Латвія, Чехія та США", - повідомив Загородній.
Він також зазначив, що у чемпіонаті виступає 19 з 26 гравців, які у складі національної збірної України готуються зіграти у квітні на чемпіонаті світу з хокею у першому дивізіоні у Словенії.
За підсумками першості перші три призові місця посіли "Донбас-2", "Сокол" та київський "Беркут".

Відео:Джерело: Укрінформ 
 
1.   Ilya   11/05/12 10:37    

Посмотрите видео начиная со времени 21:30. Там Брезвина про Авангард спрашивают >:) Фраза звучит достовно так: "У найгіршому випадку в травні місяці ми отримаємо реконструйований Авангард, так що питання буде чи не буде до нового сезону буде знято..." X-(


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди