Автор: Держмолодьспорт
Дата: 28/04/12 13:34
 
Р. Сафіуллін (Фото: Держмолодьспорт)
27 квітня 2012 року відбулося урочисте святкування 20-річчя Федерації хокею України.
Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін привітав Федерацію з ювілеєм, зокрема, зазначивши: "Ваша наполеглива праця є вагомим внеском у розвиток спорту, пропаганду та утвердження здорового способу життя, зміцнення міжнародного авторитету нашої держави.
"Ваші перемоги стали невід’ємною складовою спортивних досягнень країни, що завжди славилася людьми, чия фізична міць і спортивна майстерність гармонійно поєднувалися з патріотизмом та любов’ю до Батьківщини!" – йдеться у вітанні.
"Приємно, що за такий невеликий проміжок часу наша країна прийняла декілька чемпіонатів світу в містах Києві та Донецьку в різних вікових категоріях та дивізіонах. Адже проведення змагань такого рівня є свідченням визнання України як великої спортивної держави", - зазначає Глава Держслужби.
Керівник відомства також наголосив, що спільними зусиллями будуть подолані всі труднощі, вирішено всі нагальні проблеми, аби на міжнародних змаганнях якомога частіше лунав український гімн та майорів синьо-жовтий прапор.
"Щиро зичу вам міцного здоров'я, невичерпного фізичного гарту, особистої щасливої долі та гарячої підтримки вболівальників!" – побажав Равіль Сафіуллін.

Джерело: Державна служба молоді та спорту

Відео по темі:
 
Теги: сафіуллін,  фху
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди