Автор: ФХУ
Дата: 19/05/12 08:32
 
2012 IIHF Annual Congress (Photo: J. Vinnick)
На щорічному Конгресі Міжнародної федерації хокею, який проходить у Гельсінкі, визначились країни-господарів чемпіонатів світу на наступний сезон. Нашій державі було надано право проведення чемпіонату світу серед чоловіків у Дивізіоні ІВ. Чемпіонат відбудеться з 15 по 21 квітня 2013 року у Донецьку.
Єдиний конкурент, Естонія перед голосуванням відкликала свою заявку на проведення заходу в Таллінні.
Головною ареною чемпіонату стане арена «Дружба», де в попередні роки проводилися чемпіонати світу серед молодіжних та юніорських команд, а також півфінальний етап Континентального кубку.
Суперниками національної збірної команди України за перемогу у турнірі будуть команди Польщі, Нідерландів, Румунії, Литви та Естонії.
Донецьк також стане господарем чемпіонату світу 2013 року серед молодіжних збірних у Першому дивізіоні, групі В. Чемпіонат відбудеться з 10 по 16 грудня 2012 року. Молодіжна збірна України зіграє з командами Великої Британії, Казахстану, Італії, Польщі та Хорватії.
Крім того, 8-11 листопада 2012 року в Україні, у київському Палаці Спорту, пройде кваліфікаційний турнір до Олімпійських ігор 2014 року в Сочі. Суперниками українців будуть збірні Польщі, Естонії та Іспанії. Переможець турніру виходить до фінальної кваліфікації, де остаточно визначаться команди, що завоюють три путівки до Сочі-2014.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
Теги: донецьк,  київ,  фху
 
1.   Читатель   23/05/12 21:15    

...и будет, как на одном из последних чемпов в нашей стране, когда болел сборных изображали курсанты лицея им. Богуна и какая-то школота, которая была безумно рада тому, что их таким образом отпустили с занятий... ребята, будем честными, такой отстой, который показывает наша сборная в последние годы никому на фиг не нужен!!! ни нам, ни тем более, иностранцам...


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди