Автор: Марія Гаврилян
Дата: 19/05/12 08:53
 
О. Циркунов (Фото: Вікка)
У хокей грають тільки справжні чоловіки. Але такими вони стають поступово – після років наполегливих тренувань. Загартувати характер, випрацювати вправність і зміцніти фізично – цьому навчають у ДЮСШ «СПАРТАК». Тренувати черкаських хлопчаків запросили професійного хокеїста, вихованця столичного «Соколу». Ще кілька років тому він грав у професійній лізі США. Не з ключкою, але з мікрофоном на тренуванні побувала Марія Гаврилян.

У Черкасах виховує справжніх чоловіків дитяча юнацька спортивна школа «СПАРТАК». Упевнено триматися на ковзанах і вправно володіти ключкою черкаських хлопчаків навчає справжній профі. Олег Циркунов родом із Києва. Він – вихованець столичної хокейної школи «Сокіл». На початку 90-их грав за збірну України. На одному з матчів у Канаді українського виконавця помітили та запропонували залишитися за кордоном.

Олег Циркунов, тренер із хокею ДЮСШ «СПАРТАК»: «Играл в Северной Америке – 3 года в Канаде и 4 года в профессиональной лиге в США».

Із 2001 року Олег Циркунов уже передавав свій досвід хлопчакам. Спочатку в американських школах, згодом повернувся тренером на Батьківщину.

Олег Циркунов, тренер із хокею ДЮСШ «СПАРТАК»: «На сегодняшний день я в Черкассах. Ближайший год буду здесь. Буду развивать детский хоккей».

Для хлопчаків, переконаний тренер, краще дозвілля важко вигадати. Хокей виховує і справжній чоловічий характер, і загартовує, і зміцнює фізично.

Олег Циркунов, тренер із хокею ДЮСШ «СПАРТАК»: «Идет сначала укрепление организма, суставов, мышц. Потом развитие силового единоборства. Следующим идет этап владения шайбой. Потом – ведение шайбы и катание одновременно».

Досвідченому тренеру своїх чад батьки довіряють без зайвих пересторог. Більшість із них є або хокеїстами-аматорами, або ж принаймні прихильниками криги та ковзанів.
Світлана Безживотна, мама: «Мы давно катаемся на коньках – я и муж. Игра командная, вырабатывает скорость. Сын доволен. Мы тоже».

Андрій Веретейніков, батько: «Привел сыновей. Младшему сейчас 6 лет, старшему – 14. Считаю, что один из лучших видов спорта – хокей».

Самі ж юні вихованці «СПАРТАКа» в захваті від занять. Покататися по кризі в літню спеку, поштовхатися за шайбу для них – краща розвага. Сьогодні хлопчаки, як один, мріють про кар’єру професійних хокеїстів.

Максим Павлович, вихованець ДЮСШ «СПАРТАК»: «Интересная игра, азартная, очень классная. Мне нравиться».

Юні хокеїсти сподіваються на поповнення своєї команди. Школа хокею «СПАРТАК» чекає на хлопців від 6 до 9 років.

Відео:Марія Гаврилян (ВІККА, 18.05.2012)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.019 секунди