Автор: Хокей
Дата: 23/05/12 00:22
 
Засідання виконкому ПХЛ (Фото: Хокей)
В України буде створена Молодіжна хокейна ліга. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому Професіональної Хокейної Ліги 22 травня.
"Ми домовились про те, що потрібно ухвалити політичне рішення про утворення молодіжного хокейного чемпіонату. Всі члени проголосували за таке рішення. У нас є людина, яка буде займатися, ми визначимо форму цього чемпіонату. Хочеться, щоб цього сезону стартував чемпіонат", — розповів телеканалу "Хокей" заступник голови Державної служби молоді та спорту Вадим Сисюк.
Гендиректор ПХЛ Юрій Загородній уточнив, що молодіжний чемпіонат проходитиме під егідою ПХЛ. У ньому готові взяти участь команди київських спортивних шкіл "Крижинка" та "Сокіл", харківської "Динамо", а також команди з Херсона та Калуша.
Юрій Загородній також повідомив що у чемпіонаті ПХЛ наступного сезону планує взяти участь принаймні ще один хокейний клуб.
"У цьому чемпіонаті буде не менше восьми команд, як це було в минулому році. Але можуть з'явитися й нові команди, зокрема за ініціативою однієї з таких нових команд була зустріч у офісі Професіональної хокейної ліги. Відбулася детальна розмова, керівники команди взяли всі необхідні документи для того, щоб готувати заявку для участі в чемпіонаті ПХЛ сезону-2012/2013", — розповів Загородній.
Він не уточнив, який саме клуб готує заявку для вступу у лігу. З неофіційних джерел стало відомо, що команда-новачок чемпіонату називатиметься "Дженералз" і гратиме на Броварській арені ТЦ "Термінал".

Відео:Джерело: Хокей 
 
1.   Андрій Ігорович   23/05/12 08:43    

Жаль ничего о финансировании молодежной лиги не сказали, да и по пхл пока одни общие фразы.


2.   Ilya   23/05/12 10:59    

Не придуривайся, тебе это не к лицу! :D Пора бы уже давно усвоить схему по которой работает украинский хоккей. Вот тебе для "закрепления материала" ;) Лучше их самих ситуацию никто не опишет, и врядли эта схема претерпела изменения >:)

Донецкий бизнесмен также рассказывает, что Юрий Бойко, министр энергетики и угольной промышленности, курирует столичный ХК Компаньон-Нефтегаз, а предприниматель Петр Порошенко, который недавно к своей бизнес-империи прибавил и журнал Корреспондент, став его совладельцем, теперь еще собирается взять под патронат винницкий ХК Гайдамаки.
Я не люблю считать чужие деньги, но в Киеве достаточно состоятельных людей, — говорит Колесников. — Если тратить полтора-два миллиона долларов [в год] и иметь пять-шесть клубов, это был бы хороший уровень [ПХЛ]”.

...
В этом коротком диалоге пробился на свет еще один исключительно украинский феномен. Деловой мир осторожно заявляет о своей причастности к отечественному хоккею.


3.   Андрій Ігорович   23/05/12 12:45    

Пока никто, нигде официально не рассказал из каких источников будут гайдамаки финансироваться, опять же нет никаких гарантий, что и следующий сезон они будут играть, а не выживать.
Зато можно гордо говорить, у нас в чемпионате 8 (9) команд.
Хотя лучше шесть, но платёжеспособных.


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди