Автор: Наші гроші
Дата: 07/06/12 14:55
 
ДП «Льодові арени» 28 квітня та 30 травня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «ВБК «Центренергобуд» на будівництво спортивних споруд зі штучним льодом в п’яти містах України на загальну суму 152,34 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця 2012 року мають бути зведені льодові арени в м.Біла Церква (Київська область) по вул.Молодіжна, 36 (вартість 29,10 млн грн.), м.Дружківка (Донецька область) по вул.Севастопольська, 5 (29,20 млн грн.), м.Кривий Ріг в парку ім.Богдана Хмельницького (31,30 млн грн.), м.Луганськ біля будівлі школи №59 (31,39 млн грн.), м.Севастополь по вул.Загородна Балка, 1 (31,36 млн грн.).

На тендер по площадці в Севастополі подавали заявки кілька компаній. Дві з них – севастопольське ТОВ «Опора» і київське «Архітектура та технології» – пропонували виконати дешевше на 2,6 млн грн. і 0,5 млн грн. відповідно. Однак дешевші заявки були відхилені. «Опора» не врахувала в своїй пропозиції вартість устаткування, київська фірма не надала актуальної довідки про те, що фірма не знаходиться в стадії банкрутства.

В тендері на будівництво площадок в Білій церкві та Дружківці єдиним конкурентом «Центренергобуду» було ТОВ «БКФ Європа-Буд» зі статутним капіталом 900 грн, зареєстроване на киянку Олену Міронцеву.

Будівництво льодових арен фінансується коштами державного бюджету, розпорядником яких виступає Нацагентство з питань Євро-2012.

Після призначення Бориса Колеснікова віце-премєром з питань Євро-2012 компанія «Центренергобуд» отримала підряди на суму 332 млн грн. на облаштування території довкола НСК «Олімпійський». За кілька днів до отримання першого підряду до складу засновників «Центренергобуду» ввійшов донеччанин Іван Литвинов, який також є співвласником кількох охоронних агентств. Донецький співвласник отримав 33% статутного капіталу київської фірми. Також «Центренергобуд» в рамках підготовки до Євро-2012 отримало підряд вартістю 69,80 млн грн. на реконструкцію пункту пропуску «Гоптівка» на державному кордоні в Харківській області.

Нагадаємо, Борис Колесніков створив хокейний клуб «Донбас», який цього року планує взяти участь у найпрестижнішому турнірі Європи – Континентальній хокейній лізі. Також структури Колеснікова володіють телеканалом «Хокей».

За даними «Новостей Донбасса», найбільші вірогідним кандидатом від Партії регіонів на осінніх парламентських виборах по мажоритарному округу в Дружківці та сусідній Костянтинівці є народний депутат Денис Омельянович, віце-президент ХК «Донбасс». До обрання депутатом він працював гендиректором ПАТ «АПК-інвест» Бориса Колеснікова. Основні потужності “АПК-інвесту” розміщуються в Костянтинівці.

Севастопольську федерацію хокею очолює народний депутат від ПР Вадим Колесніченко, відомий як поборник російської мови. В квітні Бориса Колеснікова було призначено заступником голови виборчого штабу Партії регіонів з питань ідеології.

Наші гроші, 07.06.2012



 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.014 секунди