Автор: Iнна Пилипенко
Дата: 08/06/12 14:22
 
О. Циркунов та діти (Фото: I. Пилипенко)
Справжніх хокеїстів з черкаських хлопчаків відтепер робитиме професіонал, вихованець київської школи "Сокіл" та гравець хокейних команд Канади й Америки Олег Циркунов.

З травня він розпочав свою роботу на льоду торгово-розважального центру "Екватор" в обласному центрі.

Маловідома черкаська дитяча школа хокею "Спартак" тепер має ще одного тренера. Олег Циркунов раніше грав і тренував команди в Канаді та Америці. Тепер допомагатиме юним черкаським хокеїстам заявити про себе на всю Україну.

– Я починав тренуватися з семи років, – згадує Олег Валентинович. – До 18 років грав у київському "Соколі", потім поїхав у Канаду, де грав у юніорах. Три роки грав у США, щоправда, до НХЛ так і не дійшов. З 2001 року почав тренерську роботу. Тренував спочатку американських хокеїстів, потім повернувся на Україну і продовжив свою роботу тут. Не так давно мені запропонували попрацювати в Черкасах, тому я тут.

За словами ще одного тренера дітлахів Валерія Клюшньова, секція існує уже майже три роки, але тепер переходить на вищий рівень.

– Ведуться переговори з Федерацією хокею України, щоб заявити про нас як про черкаську команду, – говорить новоспечений тренер Олег Циркунов. – Проте у цьому сезоні виступати нам зарано. Основні завдання теперішнього сезону – зібрати команду, укріпити її, утворити кілька груп різних вікових категорій, навчити катанню, володінню шайбою.

Олег Циркунов впевнений, що хокей – це не лише спорт чи фізкультура. Навіть якщо з хлопчика не виросте хокеїст, у нього розвиваються справжні чоловічі якості. Діти фізично стають сильнішими, і у них залишається менше часу на погані думки.

– У нас займаються двадцять дітей, – розповідає тренер з хокею Валерій Клюшньов. – Джерело фінансування секції змінюється. Раніше нам допомагала Федерація хокею Черкас, тепер – школа "Спартак". Літні канікули своїм вихованцям ми пропонуємо провести в таборі "Хокейний", що в Білій Церкві. Там окрім відпочинку проводитимуться тренування. Перебування у таборі частково фінансується школою, решта – за кошти батьків.

Юний хокеїст Максим розповів нам, що зараз у секції займаються різні вікові категорії – від 5-річних і до 14-річних юних спортсменів.

– Тренувальні костюми нам повинні купувати батьки у Києві, – каже Максим. – Але тим, у кого ще немає екіпірування, школа допомагає. На мені зараз костюм, виданий школою.

Навчання у хокейній школі відбуваються тричі на тиждень. Перший місяць після запису до школи – безкоштовний. Потім проходить співбесіда. А далі – все залежить від того, як дитина тримається на льоду, і від її бажання продовжувати заняття. Поки що хлопчаки тренуються в "Екваторі", хоча спеціально пристосованого для цього поля там і немає. Аби любителі хокею мали змогу тренуватися в належних умовах, у Черкасах має бути побудована льодова арена.

Продовжується набір груп дітей для занять хокеєм. Записатися до секції мають змогу хлопці від 6 до 8 років та від 9 до 12 років.

Заняття проводяться у середу, четвер та п'ятницю з 15.30 до 16.30. Детальна інформація – за номером: 063 679 38 16.

Iнна Пилипенко (Прес-Центр, 06.06.2012)
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.012 секунди