Автор: НародUA
Дата: 20/06/12 10:11
 
Головний архітектор Черкас М. Упир (Фото: CherkassyNews.TV)
На території комунального підприємства «Центральний стадіон» невдовзі побудують льодовий майданчик.
Про це розповів головний архітектор Черкас Микола Упир, зазначивши, що відповідне рішення було прийняте сьогодні під час засідання виконкому.
«Він буде на території цього комунального підприємства, вздовж вулиці Смілянської на місці двох тренувальних полів, які переносяться в інше місце. Про терміни я не можу сказати, бо виконавчий комітет лише сьогодні надав містобудівні умови і обмеження на забудову даної ділянки. Розмір не можу сказати точно, бо це тільки наміри, але відомо, що буде приблизно 500 місць для глядачів, а розмір поля – стандартний, для тренувань», - пояснив Микола Упир.
За його словами, призначення льодового майданчика – доповнювати майбутній льодовий палац, який планують будувати біля Дніпра.
«Якщо там відстають із термінами, то тут є конкретні наміри. Можливо, буде скоріше побудовано саме майдначик, бо на сьогоднішній момент, як мені казав керівник в особі Сергія Гури, є хокейна команда, але вона змушена тренуватися у районному центрі суміжної області – у Броварах. Це для Черкас якось трішки негарно, що в Броварах є, а в нас – немає. Тому сподіваюся, що і в нас буде», - висловив сподівання головний архітектор Черкас.
Про кошторис йому ще нічого не відомо, адже немає проектно-кошторисної документації.
«Головне – мають зайти якісь інвесторські, спонсорські кошти, у всякому випадку – це не бюджет міста передбачає ці витрати. Як мені казало керівництво, є спонсори, і вони мало не в черзі стоять, щоб у Черкаси прийти із грошима і побудувати льодовий майданчик», - запевнив Микола Упир, наголосивши, що льодовий майданчик буде побудовано не лише для тренувань хокейної команди, а й для всіх охочих.
Нагадаємо, що раніше директор комунального підприємства «Черкасиінвестбуд» Денис Жмаєв повідомив, що фінська компанія «Lemcon» будуватиме у Черкасах льодовий палац.

Джерело: НародUA 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.008 секунди