Автор: Мінсім’ямолодьспорт
Дата: 27/02/07 17:02
 
Зустріч В. Януковича з В. Коржем (Фото: Мінсім’ямолодьспорт)
27 лютого 2007 року Прем’єр-міністр Віктор Янукович провів зустріч з Міністром у справах сім’ї, молоді та спорту Віктором Коржем.
Міністр поінформував Главу Уряду про плани розбудови споруд для занять зимовими видами спорту. Зокрема, найближчим часом заплановано будування чотирьох нових льодових стадіонів у Донецькій, Івано-Франківській, Харківській та Херсонській областях, а також проведення у столиці реконструкції двох льодових стадіонів.
Також, за словами Віктора Коржа, Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту розробляє програму розбудови ста невеликих льодових майданчиків для масових занять спортом. Участь у розробці програми також беруть федерації зимових видів спорту та спортивні організації. Відкриття першого експериментального майданчику заплановано на 8 березня, у м. Києві.
У свою чергу Глава Уряду відзначив важливість відновлення традиції створення для дітей та юнацтва умов для занять масовими видами спорту.
«Оздоровлення дітей через надання їм можливості вільно займатися спортом - це дуже важлива справа, тому що здоров’я дітей є золотим запасом держави, запорукою її успішного майбутнього», - підкреслив Віктор Янукович.

Джерело: Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди