Автор: Президент України
Дата: 10/07/12 20:35
 
С. Коваль (Фото: ФХУ)
З нагоди Дня Конституції Президент України Віктор Янукович нагородив низку державних та громадських діячів орденами та присвоїв почесні звання.
"За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:
Присвоїти почесні звання:
"Заслужений працівник фізичної культури і спорту України"
Ковалю Сергію Анатолійовичу - генеральному секретареві Федерації хокею України, м.Київ", зазначено зокрема, у тексті документу.
Слід нагадати, шо у грудні 2008 року тодішній Президент України Віктор Ющенко з нагоди 100-річчя українського хокею нагородив цілу низку функціонерів та хокеїстів, серед яких були А. Брезвін, Є. Імас, Б. Бибик, В.Бороденко, А. Найда, В. Фадєєв, а у травні поточного року з нагоди 20-річчя ФХУ ордени та звання отримали ще декілька діячів, у тому числі С. Шакуров, І. Ковальов, В. Федянін.

Джерело: Офiцiйне представництво Президента України 
1.   Ilya   10/07/12 21:17    

Очевидно украинский хоккей действительно достиг невиданных высот, раз в ФХУ скоро не останется деятелей не отмеченных орденами и почетными званиями! B)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди