Автор: Хокей
Дата: 12/07/12 12:49
 
В. Завальнюк (Фото: Хокей)
Віце-чемпіону України київському "Соколу" вдалося зберегти лише 12-14 хокеїстів з минулорічного складу. Про це повідомив ТК "Хокей" генеральний директор клубу В'ячеслав Завальнюк.
"Черненко, Харченко, Олецький, Матвійчук, Скороход, Шахрайчук, Лясковський, молоді хлопці залишилися, загалом 12-14 осіб", — розповів Завальнюк.
За його словами, у даний момент "Сокіл" веде переговори щодо переходу у клуб з рядом хокеїстів, однак конкретних прізвищ гендиректор столичної команди поки що не називає.
"Я думаю, у нас буде дуже боєздатна команда, яка буде вести боротьбу за золоті медалі ПХЛ", — підсумовуючи пообіцяв Завальнюк.
У міжсесоння команду залишила велика група виконвців, серед яких Сергій Климентьєв, Костянтин Касянчук, Андрій Ніколішин. Цілком ймовірно що вже не гратиме воротар Костянтин Симчук, його кличуть на посаду спортивного директора "Сокола", при цьому керівництво клубу заспокоює вболівальників: без кваліфікованого голкіпера кияни не залишаться.
Керівник "Сокола" також поділився планами клубу на передсезоння. Так, з відпустки "Сокіл" вийде 23 липня, після чого два дні присвятить медогляду, а потім проведе тижневі тренувальні збори у Києві. Свої корективи до планів підготовки на сезон вносить відсутність власного льодового майданчика.
"Тиждень тренувальних зборів у Києві на "землі", потім планується на днів 20 поїхати до Білорусі, орієнтовно у Брест", — відзначив Завільнюк, додавши, що "Сокіл" зараз домовляється з білоруськими клубами щодо проведення кількох спарингових поєдинків.
Після повернення з Білорусі, вочевидь, тренування проходитимуть у броварському Терміналі та на столичній арені Шалетт. А безпосередньо у чемпіонаті ПХЛ "Сокіл" хотів би грати у київському Палаці Спорту. Ще одна київська хокейна арена - "Авангард" і надалі перебуває на реконструкції.
"Ми сподіваємося, що він добудується, тому що без льоду усім важко, й дитячій школі й тим паче першій команді. Ми сподівалися що комплекс буде готовий до 1 серпня", сказав Завальнюк.
За найоптимістичнішими прогнозами оновлений "Авангард" відкриє свої двері не раніше листопада.

Відео:Джерело: Хокей 
 
1.   realdeal   12/07/12 14:17    

Сподіваюсь, шо Яковенка він просто забув назвати, бо якщо і його не буде, тоді погано. А так, склад як для ЧУ цілком пристойний. Головне аби цьогоріч Олегович більше давав грати Сірченку та Петранговському.
Дуже не хотілося б побачити у складі літніх рашо-сябрів, як то відбувається в усих наших командах, що мають хоч якісь гроші.


2.   Андрій Ігорович   13/07/12 10:12    

Я, если честно, искренне удивляюсь, когда Завал играл на высоком уровне, он вроде понимал, что без подготовки хороших результатов не будет, то же самое и в менеджменте, без должной подготовки можно только разломать (гайдамаки тому пример), ну не умеешь, отойди, не добивай легендарную команду, дай возможность сохранить клуб людям разбирающимся в управлении....


3.   Ilya   13/07/12 16:26    

А у тебя есть альтернативная кандидатура? Просто Славику не везет по жизни, неужели ты считаешь что там Шакуров или Чиканцев больше понимают в хоккее чем Завальнюк? Но им повезло, они оказались в месте, куда денежный мешок упал, а Славик не фартовый, он то в Винницу угодил, то опять к Пожилому Пингвину вернулся... :(


4.   Андрій Ігорович   13/07/12 20:22    

А подумать сложно? Или кто то озолотился от общения с пингвином?
Взялся бы детской командой руководить, а так одна глупость и дилетантизм.
Опять же, профи в безнадегу бы не полез...


5.   Авангард   07/04/14 20:46    

Есть дар просто великолепно шпилить в хоккей, есть дар - обучать детей, есть дар руководить детьми, при всех раскладах чтобы все получилось, нужно перестать быть пресмыкающимся, и все где бы не оказался делать с должной самоотдачей, ведь жизнь, тоже требует решений и результата, а когда человек смыкается в повседневной жизни, с темой хоккея, то все проходит, как и сама жизнь


Всього : 5, на сторінці: 5

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.064 секунди