Автор: Хокей
Дата: 18/07/12 10:49
 
Засідання ПХЛ (Фото: Хокей)
На засіданні Професіональної хокейної ліги України прийняли календар сезону-2012/2013.
Першість розпочнеться 11 вересня у льодовому палаці "Дружба" в Донецьку, де зійдуться фіналісти минулого сезону місцевий "Донбас-2" і київський "Сокіл". Також цього дня у Харкові зіграють "Динамо" та "Компаньйон-Нафтогаз".
Розклад матчів склали з розрахунку на вісім команд. Проте на даний момент достеменно не відомо, чи братимуть участь у цьогорічному чемпіонаті "Вінницькі Гайдамаки", адже фінансова ситуація у клубі доволі складна.
"Ситуация действительно сложная, но мы готовимся к чемпионату, и я предполагаю что с вероятностью 99% мы будем играть," заявив директор ХК "Вінницькі Гайдамаки" В. Лук'янець.
Якщо у першості ПХЛ 2012/13 дійсно гратимуть 8 команд, то кожна з них проведе 42 матчі.
Також не все безхмарно у ХК Леви. Вони через рік можуть припинити своє існування. Про це заявив президент львівського хокейного клубу Ігор Чуркін.
"Для нас самое главное сегодня — это строительство арены. Мы единственная команда, которая не имеет арены. Мы команда львовская, но мы играем в Новояворивске. Ми хотим показать, что мы хотим развиваться в хоккее, планируем развиваться. И этот сезон мы планируем играть в Новояворивске, но если решения про строительство арены не будет принято во Львове, то для нас будет трудно найти аргументы для участия в следующем сезоне", — наголосив Чуркін.
На зібранні взяли до уваги прохання хокейного клубу "Донбас" щодо неспівпадіння дат поєдинків першої команди, що гратиме у КХЛ, і другої, що змагатиметься в українській першості, оскільки обидва колективи проводитимуть ігри у льодовому палаці "Дружба".
Від розіграшу кубку України, який планували на серпень, у ПХЛ вирішили відмовитись.
"Знаючи позицію клубів, думаю що в цьому сезоні він не з'явиться, а з'явиться на наступний сезон. І для того щоб Кубок з'явився кінцеве рішення по цьому питанню має бути прийняте не пізніше листопада-грудня 2012 року", пояснив генеральний директор ПХЛ Ю. Загородній.
На засіданні також обрали голову наглядової ради ПХЛ. Цю важливу посаду одноголосно довірили Вадиму Сисюку, який до цього вже був членом ради.
"Наша задача постоянно улучшать работу, и внутри, и для зрителей", сказав В. Сисюк.
Новий голова наглядової ради, що вже давно переймається проблемами українського хокею, нещодавно ще й сам почав займатися зимовим видом спорту №1, шоб відчути його з середини.


Відео:


Джерело: Хокей 
 
1.   Ilya   18/07/12 11:41    

Чуркин жжот!

У нас есть проблемы во Львове, у нас разваливается футбол, и поэтому всех свободных игроков мы пытаемся перетянуть в хоккей.
:)) :)) :))


2.   Андрій Ігорович   18/07/12 12:36    

Немного странная ситуация с количеством команд участников, хотя по большому счёты наверное лучше шесть команд без проблем, чем восемь, две из которых откровенно играют без шансов.
Опять же лучше шесть сопоставимых по силам команд, пусть лучше больше матчей сыграют. В данном случае явно количество не гарантирует качество, а скорее наоборот.


3.   Андрій Ігорович   18/07/12 12:38    

А про улучшение работы улыбнуло.
Думали бы о зрителях АТЕК не допустили бы, лучше уже на Шалетт играли бы.
Мне их заботы о зрителях депутатов из нашей раши напоминают.


4.   Ilya   18/07/12 15:32    

Да ну, какой Шалетт, напомнить тебе как тот же Сысюк плакался что ДАЖЕ ЕМУ покататься там не дают! Мол и без вас забито все... >:)
Печально другое, что при всей нехватке льда Киеврада так и не разродилась на землеотвод под еще один синий сарайчик. :( Да и организаторам дерибана средств на реконструкцию Авангарда давно пора бы яйца поотрывать! X-(


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди