Автор: Запорізька ОДА
Дата: 31/07/12 15:18
 
ПС «Юність» (Фото: Фотоальбом Запоріжжя)
Реконструкція Палацу спорту «Юність» залишається одним з головних питань у черзі денній спільної роботи обласної та міської влади. Під час робочої поїздки до Києва голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко та міський голова Олександр Сін провели цілу низку зустрічей у Кабінеті Міністрів, на яких обговорювалися, в тому числі, і питання фінансування реконструкції ПС «Юність» в Запоріжжі.
Підбиваючи підсумки робочої поїздки, голова облдержадміністрації зазначив: «Відповіді, що ми отримали в Уряді, вселяють в нас оптимізм. Досягнуто певні домовленості про фінансування реконструкції Палацу спорту «Юність». Вже у 2012 році Запоріжжя має шанс отримати кошти та обладнання для цього важливого об’єкту. Це 31 мільйон гривень на реконструкцію спортивного палацу, а також додатково дві холодильні установки для створення повноцінної льодової арени. Наше головне завдання - стартувати з реконструкцією у поточному році, а вже в 2013 році завершити всі роботи та відкрити один з головних спортивних об’єктів Запорозької області – Палац спорту «Юність»».
У травні поточного року проектним інститутом «Донецький ПромбудНДІпроект» завершено розробку проекту реконструкції Палацу спорту «Юність». Обласною державною адміністрацією надіслано до ДП «Льодові арени» графік освоєння коштів на об’єкті. Враховуючи, що в стислі строки обласною і міською владою виконано великий обсяг підготовчих робіт з виготовлення та затвердження проекту реконструкції, на сьогодні всі служби готові почати проведення реконструкції спортивної споруди.

Джерело: Запорізька обласна державна адміністрація  
1.   fvn   04/08/12 01:31    

А навіщо 2 холодильні устанорвки?


2.   Ilya   04/08/12 07:36    

Мабуть щоб поруч збудувати тренувальну арену, бо Юність не весь час буде з льодом... :/
Або вони самі не розуміють про що говорять, й під "холодильною установкою" мають на увазі, наприклад, Замбоні чи ще щось. Цікаво було сам проект подивитися...


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди