Автор: Микола Томенко
Дата: 01/08/12 15:08
 
Микола Томенко (Фото: Верховна Рада України)
Сьогодні, під час проведення літніх Олімпійських ігор 2012, спортсменами, тренерським складом, експертами неодноразово наголошується на фактичній відсутності належної спортивної бази та інфраструктури в країні для підготовки спортсменів.
У зв’язку з цим, Микола Томенко звернувся до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням поінформувати громадськість про долю 4 спортивних об’єктів, знищених під час реконструкції НСК «Олімпійський».
Мова йде про державне підприємство «Навчально-спортивна база «Атлет», «Льодово-спортивна ковзанка «Крижинка», «Центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту «Льодовий стадіон» «Олімпійський навчально-спортивний центр» та мале державне підприємство «Тенісні корти». Враховуючи те, що на території цих, тепер вже колишніх, спортивних об’єктів, під час чемпіонату розміщувалися тимчасові палатки для розливу алкогольних напоїв та харчування VIP-гостей на один фінальний матч, доцільність їх знищення викликає дуже великі сумніви.
Микола Томенко хоче, щоб суспільство почуло відповідь на запитання: де перебуває майно знищених спортивних об’єктів; яка сума виділена Урядом на їх відновлення і в які терміни воно буде виконане.

Джерело: Сайт Миколи Томенка
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди