Автор: ВДЗ
Дата: 14/08/12 17:55
 
Лого КМФХ
ГО «Київська міська федерація хокею» оголосила про здійснення державної закупівлі за предметом "Послуги з експлуатації спортивних споруд (оренди льодового поля та прилеглих приміщень) для проведення навчальних тренувань для збірних команд м. Києва та проведення турнірів, чемпіонатів". Тендер відбудеться 17 вересня 2012 року в офісі КМФХ за адресою вул.Григорія Сковороди, 1-В. Дана закупівля фінансується за кошти місцевого бюджету.
Згідно документації конкурсних торгів протягом жовтня – грудня 2012 року переможець торгів має забезпечити льодове поле та прилеглі приміщення для проведення навчально-тренувальної роботи збірних команд м.Києва щоденно з 11:00 до 19:00 (загальна кількість становить 512 годин) та 209 годин для турнірів та чемпіонатів, у тому числі 122 години у листопаді та 89 годин у грудні.
Льодове поле має бути розміром від 56х26м до 60х30м та мати чітку розмітку для гри в хокей. Також має бути у наявності табло. Роздягальні для гравців мають бути достатньої площі для розміщення офіційних представників команди і гравців, їх спорядження, устаткована лавками, туалетом і душем із гарячою водою. Роздягальня для суддів також має бути достатньої площі для розміщення головного судді, суддівської бригади та обладнана туалетом і душем.
Освітлення має бути згідно чинного законодавства, норм та правил. Також обов'язкова наявність пункту надання першої медичної допомоги та льодовідновлювальної машини.

Джерело: Вісник державних закупівель 
Теги: кмфх



 
1.   Ilya   20/09/12 11:25    

Ну вот вам Протокол розкриття пропозицій. Кто бы сомневался что так оно будет (они уже месяца 2 назад рекламировали что тренировки на АТЭКе будут). X-( И хрен кто докажет что тут сговор был! Ну это так случайно совпало, что разница в 50 грн. и в нужную сторону! >:) >:) >:) Учитесь, вот как нужно государственные млн. осваивать! B)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.027 секунди