Автор: ХК «Донбас»
Дата: 25/08/12 09:23
 
Д. Жванія та Б. Колесніков (Фото: Хокей)
Спільне звернення президентів ХК «Донбас», ХК «Беркут» і ХК «Леви» до керівників Федерації хокею України Анатолія Брезвіна та Професійної хокейної ліги Юрія Загороднього.

Шановні, панове!

Клуби-учасники Професійної хокейної ліги України, керуючись ідеєю розвитку та популяризації хокею, як національного виду спорту, звертаються до вас з проханням при розробці і формуванні Регламенту чемпіонату України з хокею сезону 2013-2014 рр. розглянути можливість обмеження віку гравців-учасників чемпіонату 25 роками, з яких 7 осіб мають бути не старше ніж 21 рік та 7 осіб з кожної команди повинні бути громадянами України.

Президент ХК «Донбас» Борис Колесніков
Президент ХК «Беркут» Давид Жванія
Президент ХК «Леви» Ігор Чуркін

Джерело: ХК «Донбас»
 
1.   Ilya   25/08/12 09:54    

Я с ними согласен частично: квота на молодых - это очень хорошо, только они забыли указать что молодые должны быть украинцами, иначе смыл теряется. Ну а ограничение 25 лет - это совсем перебор! :O Как по мне верхней границы быть не должно, пусть хоть 50-летние играют, если ноги передвигать могут, но только при условии, что эти 7 молодых украинцев игровое время иметь будут...


2.   гость   25/08/12 14:47    

Отмороженные дэбилы!!!!


3.   Ilya   26/08/12 10:57    

гость, аргументируй! Чтобы заявить что все козлы ума много не надо! :P Боря со Жванией в отличие от ФХУистов-ПоХуеЛистов совсем не дебилы. Просто Боря втянул Жванию в гонку вооружений, а теперь они поняли пагубность такой деятельности и ищут красивый путь как из этого выйти. Только опять не там ищут...


4.   realdeal   26/08/12 12:54    

А що тут не зрозумілого: колесо бажає малими фінансами постійно вигравати ЧУ, тому і послаблює опонентів, перетворюючи ПХЛ у казна-що. Йому і жванії це вигідно, українському хокею - ні.
Вихід є, обмежити зарплатню відомість клубів до тієї суми, котру не шкода колесу витрачати на другу команду. Звісно, це не 100 тисяч, але скажімо 500, можливо 750 тис. або й 1 млн. вічно зелених, тут уж як домовляться. Не думаю, що зараз хтось окрім Беркута витрачає на зарплатню більше. Однак за таких рівних умов ніхто донецьким перемогу в ЧУ не гарантує, а отже доведеться наймати справжнього менеджера. В цьому і головна проблема, адже для виборців колесо постійно має демонструвати "вищість" донецьких у порівнянні з усіма іншими. Такі жлоби як він і Ко інших методів не визнають, на менше ніж ВСЕ не погодяться.


5.   Ilya   26/08/12 14:13    

realdeal, я з цим не згоден

realdeal:
А що тут не зрозумілого: колесо бажає малими фінансами постійно вигравати ЧУ, тому і послаблює опонентів
Йому ЧУ вже не цікавий (при умові що він у цьому сезоні візьме Контінентальний Кубок).

А ось це може бути як варіант
realdeal:
Вихід є, обмежити зарплатню відомість клубів до тієї суми, котру не шкода колесу витрачати на другу команду. Звісно, це не 100 тисяч, але скажімо 500, можливо 750 тис. або й 1 млн. вічно зелених, тут уж як домовляться.

Але й тут не треба все перекладати з хворої голови на здорову. Нагадати хто прийняв регламент за яким є ліміт на легіонерів, але його можна порушувати за ціною 10 тис. шт. Як ти важаєш, ПоХуєЛісти погодяться цей пункт виключити? Як вони після цього годуватися будуть? :/
А ще, мені подобаються люди, які боріни гроши рахують. Мабуть без нього всім буде краще? Нагадати, як Шакуров волосся повсюди виривав, та всілякі листи писав? :O


6.   realdeal   26/08/12 19:15    

Не треба перекручувати: я свідомий того, що без колеса не було б ПХЛ на тому рівні на якому він є зараз. За це йому варто подякувати.
Але так само очевидно, що нова його ініціатива явно послабить ЧУ, може навіть до рівня нижчого, ніж був три-чотири роки тому. А норма лише про сімох українців у складі (звісно серед наших хлопців молоду зміну для команди КХЛ не особливо-то й знайдеш) може і просто знищити те, що почало хоч якось розвиватися. І тут я образливих слів на його адресу не пошкодую.
Щодо того, що ЧУ більше панам не цікавий, не погоджуюсь. Якби це було так у складі залишилися б ті гравці, котрі нещодавно влетіли Динамівцям. Але їх розпустили і очевидно набиратимуть нових. Задля чого? Правильно, донецькі завжди кращі.
І не рахую я чужі гроші, а турбуюсь про вітчизняний чемпіонат та розвиток хокею в Україні, чим, вочевидь, не особливо переймається "донецький" новатор.


7.   Ilya   26/08/12 21:13    

realdeal :
Не треба перекручувати: я свідомий того, що без колеса не було б ПХЛ на тому рівні на якому він є зараз.
...
І не рахую я чужі гроші, а турбуюсь про вітчизняний чемпіонат та розвиток хокею в Україні, чим, вочевидь, не особливо переймається "донецький" новатор.
Я не про тебе особисто, а про дописувачів одного відомого усім сайту. Як туди не зайдеш так волосся на сідниці дибом встає. Усі їм винуваті, але тільки не керівництво улюбленого клубу. Помітив, що там миють кістки усім: Борі, Жванії, Добкіну, й т.і., але про керманичів Сокола зовсім не згадують (тільки одного разу гєнка видав новину про те що Імас став ректором інфізу). До речі, від того що той сайт читати зовсім неможливо, а вільний час у мене сьогодні був, почитав сьогодні донецький форум. Багато цікавого там знайшов. Ось тобі відповідь на твої питання від першоджерела:
Борис Колесников:
если к 25 годам игрок не выступает в кхл ,нхл или ведущих европейских лигах-ему и в сборной делать нечего и о выгоде,Донбасс мог просто не участвовать в пхл,а играть сразу в мхл


8.   Ilya   26/08/12 21:21    

realdeal:
Якби це було так у складі залишилися б ті гравці, котрі нещодавно влетіли Динамівцям. Але їх розпустили і очевидно набиратимуть нових

А де ти таке чув, що тих розігнали та інших набрали? Я перший раз про таке чую... Як на мене, то новий набір у Донбас-ПХЛ якщо і буде, то тільки після нового року...

realdeal:
Але так само очевидно, що нова його ініціатива явно послабить ЧУ, може навіть до рівня нижчого, ніж був три-чотири роки тому.
Ну не думаю що повернеться той рівень, коли у ЧУ гравці з ночнушки грали. :/ І всеж я сподіваюсь що розумне (компромісне) рішення вони знайдуть...


9.   Андрій Ігорович   26/08/12 22:15    

Тут как бы вначале стоит вопрос концепции. Дону и притянутым им за яйца двум деятелям, концепция видится следующим образом, основные усилия прилагаются в кхл, а вместо чемпионата Украины будут некие молодежные соревнования, с перспективой для лучших игроков попасть в кхл. Из тех, кого такая концепция не устраивает, только Сокол (другой вопрос, найдут ли его хозяева деньги на следующий сезон и вообще, каково будущее легенды в среднесрочной перспективе) и компаньон( клуб вообще без идей, задач и планов), у того же харьковского Динамо с новыми покровителями при превращении чу в молодежное соревнование, думаю амбиций и возможностей минимум на российскую вышку будет, ну и молодежный чу явно гораздо дешевле будет, чем играть в мхл.
Другой вопрос, что ценнее один(два) клуба в кхл или полноценный внутренний чемпионат, но,те кто платит, сделали свой выбор в пользу кхл. Та же соседняя беларусь от похода в кхл только проиграла, Латвия наоборот, так что помимо выбора, важно с умом к нему подойти.


10.   Андрій Ігорович   27/08/12 09:26    

Ну и ещё такой момент, почитал я донецкий хоккейный форум, слегка прозрел, там реально с народом Колесников общается :O
Я представил сразу Таруту отписывающегося на гнезде :)) Как говориться почувствуйте разницу...


11.   Ilya   27/08/12 11:04    

Андрій Ігорович :
Другой вопрос, что ценнее один(два) клуба в кхл или полноценный внутренний чемпионат, но,те кто платит, сделали свой выбор в пользу кхл. Та же соседняя беларусь от похода в кхл только проиграла, Латвия наоборот, так что помимо выбора, важно с умом к нему подойти.

Так в этом то и вся суть. Кто платит тот, и музыку заказывает. Очень хочу посмотреть на "организационные способности" Загороднего и Ко без Колесникова и Жвании! >:) Ясное дело, что им на данном этапе лишние расходы будут не нужны. Другой вопрос что нужно придумать вариант, который все бы устроил. Но у них как всегда, думательные функции включаются задним числом. И по большому счету что-то им советовать мы не можем, это как в том анекдоте: "наш крокодил, как хотим так и меряем". ;)

Андрій Ігорович :
Ну и ещё такой момент, почитал я донецкий хоккейный форум, слегка прозрел, там реально с народом Колесников общается :O Я представил сразу Таруту отписывающегося на гнезде :)) Как говориться почувствуйте разницу...

Ну а я тебе про что!? Помнишь, как я пытался у Пингвина выведать о том, кто является реальными владельцами Сокола? Он ответил что мол смотрите на площадку, а за ее пределами мы уже как нибудь сами разберемся. Вот и разбираются уже шестой год! X-( А Боря фактически за 2 года вот такую инфрастуктуру выстроил, начинающуюся с детской школы...


Всього : 11, на сторінці: 11

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.029 секунди