Автор: ФХУ
Дата: 28/08/12 10:27
 
Засідання тренерської ради (Фото: Хокей)
27 серпня в Національному університеті фізичної культури та спорту відбулося установче засідання Тренерської ради Федерації хокею України. Сама Тренерська рада утворена як колегіальний робочий орган Федерації, що формується за професійним принципом із фахівців, які працюють у системі українського хокею.
Серед завдань, що вирішує Тренерська рада:
сприяння тренерам збірних команд у створенні комплексних цільових програм підготовки;
поліпшення професійної взаємодії між тренерським складом збірних команд та тренерами хокейних клубів України в частині формування основних складів збірних команд;
надання консультативної допомоги, напрацювання рекомендацій та внесення пропозицій щодо кадрового забезпечення команд кваліфікованими фахівцями.
На засіданні було обрано голову Тренерської ради. За пропозицією заступника голови Державної служби молоді та спорту, віце-президента Федерації Вадима Сисюка, яка була одноголосно підтримана усіма членами засідання, головою Тренерської ради обрано головного тренера національної збірної команди України Олександра Куликова.
До складу ради увійдуть тренери збірних команд України, а також всі головні тренери хокейних клубів – учасників чемпіонату ПХЛ (за посадою).
Новопризначений голова поділився з присутніми своїм баченням критеріїв відбору гравців до складу збірних команд України: «У збірній мають грати найсильніші. Це однозначно. Головні критерії відбору – це рівень майстерності гравця та рівень його гри на сьогоднішній день. Нам також важливо допомагати знаходити порозуміння між тренерами клубів та гравцями, якщо між ними є якісь проблеми».
Асистент Олександра Куликова у збірній Дмитро Христич роздав присутнім розширений список кандидатів до складу національної збірної команди України: «Зараз у списку 86 гравців. Фактично, це всі виконавці, які виступають на серйозному рівні і можуть розглядатися як кандидати до складу збірної. Але вже найближчим часом цей список скоротиться до 40-50 прізвищ».
Наступне засідання Тренерської ради відбудеться в 20-х числах жовтня.

Джерело: ФХУ

Відео по темі:
 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди