Автор: 24 Канал
Дата: 04/09/12 14:33
 
Є. Імас у Івано-Франківську (Фото: 24 канал)
Івано-Франківський Коледж фізичного виховання стоїть на порозі історичної реорганізації. Місцевий навчальний заклад вже незабаром може стати структурним підрозділом столичного Національного університету фізичного виховання і спорту України. Це найвищий ВУЗ у галузі.
Аби обговорити можливість об'єднання закладів, до обласного центру прибув ректор столичного університету Євген Імас, який вже зустрівся з керівниками області та колективом коледжу. На Прикарпатті таку ініціативу зустріли позитивно. Очікуютть, що в таких спосіб в коледжі покращиться матеріально-технічна база, і зросте рівень акредитації — до інституту.
Приєднання коледжу до національного університету, повідомив його ректор, може відбутися вже цього року. Принаймні цьому сприяють підтримка обох сторін і навіть профільного міністерства. Столичний ВУЗ обіцяє не лише розвивати якість навчання у прикарпатському коледжі. Кажуть, візьмуться залучати кошти з держбюджету на будівництво одразу трьох палаців спорту — льодового, плавального та ігрового.
У коледжі фізичного виховання на денній та заочній формі навчаються близько тисячі студентів. З наступного навчального року тут планують відкрити дві нові спеціальності — спортивну реабілітацію та туризм.

Відео:Джерело: Західний полюс 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди