Автор: Мінсім’ямолодьспорт
Дата: 13/04/07 17:19
 
Льодова арена КФК "Столиця" (Фото: В. Тарасов)
13 квітня 2007 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж взяв участь в урочистому відкритті Льодової арени КФК «Столиця» на території Державного підприємства ЦУТБ «Льодовий стадіон».
На урочистостях були присутні президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, керівники федерацій з зимових видів спорту та фізкультурно-спортивних товариств. Юних фігуристів, які демонстрували свою майстерність, підтримали бронзові призери XX зимових Олімпійських ігор з фігурного катання Олена Грушина та Руслан Гончаров.
Віктор Корж наголосив на важливості співпраці Міністерства з бізнесовими структурами на користь підтримки здорового способу життя і залучення дітей до занять спортом.
Льодова арена є унікальною спорудою, являє собою оригінальну по формі та дизайну повітряноопорну конструкцію з вентиляцією, опаленням та освітленням, що ні в чому не програє по функціональності капітальному приміщенню. Оболонка куполу є дахом і стінами споруди. Мобільна конструкція, стійка до вітрових, снігових і сейсмічних навантажень, може бути в будь-який час перенесена в інше місце. Розмір льодового поля складає 56 м х 26 м, споруда оснащена хокейними бортами.
Одночасно за годину прокату Льодова арена має змогу прийняти близько 150 бажаючих зайнятися цими чудовими видами спорту.
Це вже друга подібна споруда в місті Києві. Перша відкрилася 12 березня цього року в Святошинському районі на території СК «Наука» (пр-т Вернадського, 32).
«Відкриття Льодової арени – добра справа. Адже і фігурне катання, хокей і шорт-трек є популярними видами, які необхідно і надалі розвивати і популяризувати», - відзначив під час урочистого відкриття Бубка.

Джерело: Міністерство України у справах молоді та спорту
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди