Автор: Хокей
Дата: 02/10/12 00:14
 
Ю. Загородний (Фото: Хокей)
Клуби ПХЛ погодились більш ніж у два рази збільшити свій щорічний внесок на організацію чемпіонату й роботу ліги. Одностайне рішення щодо цього було прийнято на засіданні Наглядової ради ПХЛ.
Додаткові гроші потрібні, щоб ліквідувати дефіцит в кошторисі ліги.
"Якби Епіцентр, скажем, не відмовився від співробітництва з ПХЛ, питання про дефіцит бюджету б не виникло", — підкреслив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.
Після відмови головного спонсора дирекція ліги активно веде пошук нових джерел фінансування. Наразі тривають переговори одразу з двома відомими компаніями, які змогли б взяти на себе левову частину витрат на проведення матчів чемпіонату.
При цьому Загородній переконаний, що оплачувати роботу персоналу ПХЛ та суддів мають клуби.
"У минулому році судді і Генеральна дирекція фінансувалися за рахунок коштів спонсорів, хоча призначення цих коштів зовсім інше", — зазначив президент.
Серед інших рішень ради — вимога пришвидшити облаштування арен системою переглядів спірних моментів — "відеогол". Її монтаж має завершитися максимум до кінця жовтня. На клуби-порушників очікуватимуть санкції. Поки що "відео-гол" у повній мірі функціонує лише в броварському "Терміналі".
Також були посилені покарання щодо недисциплінованої поведінки хокеїстів на матчах. Образа судді каратиметься штрафом в одну тисячу гривень. Намір вдарити арбітра – загрожуватиме штрафом у дві тисячі гривень та дискваліфікацією на 10 матчів.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: загородній,  чу
 
1.   Warrior   02/10/12 15:42    

Так а в чому тоді сенс ПХЛ як структури, що проводить ЧУ? Збирати бабло?


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.024 секунди