Автор: Хокей
Дата: 07/10/12 10:52
 
Ковзанка АТЕК (Фото: ФХУ)
У жовтні місяці свої домашні матчі на ковзанці АТЕК проводитиме не лише "Компаньйон-Нафтогаз", але і "Білий Барс".
Як довго підопічні Костянтина Буценка гратимуть на цій арені — невідомо, адже команда невдовзі мала переїхати у Білу Церкву.
Поки ж АТЕК стане центром хокейного життя Києва. Наступного тижня там відбудуться 4 поєдинки: "Білий Барс" двічі зустрінеться з "Донбасом-2", а "Компаньйон-Нафтогаз" прийматиме львівських "Левів". Звісно, якщо будуть умови, бо в ці дні за прогнозом погоди у столиці не так вже й холодно і буде дощ, а це як нагадує сумний досвід, провокує утворення туману на ковзанці.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: атек,  барс 
1.   Ilya   07/10/12 11:24    

Я почти было проигнорировал эту минорную новость. Если бы не одно случайное совпадение: 4 октября состоялось розкриття пропозицій (протокол см. в аттачменте) по аренде льда для БВУФК на 130 часов. И по "странной случайности" самое выгодное предложение на 200 тыс. грн. сделала контора Смулянского №2.
Еще стоит обратить внимание, что по подсчетам час льда обойдется в 1538 грн. А всего несколько недель назад Смулялянский так же сделал более выгодное предложение по тендеру аренды льда (конечных результатов пока нет) для конторы им. Винницкого. И там стоимость часа составила 1300 грн. Вопрос: к чему бы это? :/


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.026 секунди