Автор: Хокей
Дата: 09/11/12 19:09
 
Р. Сафіуллін (Фото: Хокей)
Державна служба молоді та спорту бере багатостраждальну реконструкцію льодового палацу "Авангард" під свій контроль. Про це повідомив сьогодні телеканалу "Хокей" голова цього відомства Равіль Сафіуллін.
У п'ятницю він зустрівся з ініціативною групою батьків, чиї діти займаються в школі "Сокола", і які власне й повинні тренуватися на льоду "Авангарду". Замість цього хлопчаки уже другий рік займаються на погано пристосованій для повноцінних тренувань ковзанці на Оболоні.
За словами пана Сафіулліна, вихід із ситуації — це передача профспілкового "Авангарду" у муніципальну власність. Саме влада Києва готова у стислі строки завершити реконструкцію.
"Предложения сейчас прорабатываются. Вариант передачи в собственность города, коммунальную собственность Тогда город доведет все ремонтные работы, а там осталось только... Все необходимое оборудование для работы, для подготовки льда, содержания льда уже закуплено. Поэтому я на днях встречусь с Алексанром Павловичем (Поповым), объеденим усилия, и в случае необходимости, ну необходимость есть такая, хотя для родителей это не так важно в чьей будет собственности, лишь бы дети имели возможность тренироваться ", — наголосив Сафіулін.
Нагадаємо, що на льоду "Авангарда" має грати свої домашні матчі в чемпіонаті ПХЛ київський "Сокіл". Як пообіцяв Равіль Сафіуллін, у разі переходу льодового палацу на баланс міста, орієнтовний термін здачі "Авангарда" — березень-квітень 2013-го року.


Відео:Джерело: Хокей 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди