Автор: Київська ОДА
Дата: 07/12/12 18:31
 
Льодовий палац у Білій Церкві (Фото: Мінінфрастуктури)
На Київщині, у місті Біла Церква, за участі голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка відкрито нову тренувальну арену зі штучним льодом «Льодовий стадіон», збудовану в рамках державної цільової соціальної програми "Хокей України".
- За ініціативи Президента України та з метою розвитку хокею на Київщині відкрито льодову арену, яка буде готувати спортсменів високого класу для збірних команд області та України. На цьому ми не зупиняємося. Ще до кінця цього року плануємо закласти капсулу на будівництво подібного льодового стадіону у Богуславі, - зазначив Анатолій Присяжнюк.
Вартість льодового стадіону складає понад 34 млн. грн. З місцевого бюджету було виділено кошти у сумі 2,4 млн. грн., а решта коштів виділено з державного бюджету, а саме з державної цільової соціальної програми "Хокей України". Її мета полягає у створенні необхідних умов для забезпечення належного рівня охоплення хокеєм різних груп населення для формування здорового способу життя і відбору та підготовки обдарованих осіб для спорту вищих досягнень шляхом формування сучасної інфраструктури, необхідної для розвитку хокею.
На базі льодового стадіону буде створено обласну дитячо-юнацьку спортивну школу (ДЮСШ) із вказаних видів спорту: фігурне катання, хокей, шорт-трек. Навчання дітей буде безкоштовним.
З 1 грудня 2012 року на базі нового спортивного комплексу «Льодовий стадіон» проводиться набір дітей до дитячої юнацької хокейної школи. 60 дітей віком від 6 до 12 років зможуть тренуватися на льодовій арені безкоштовно. «Льодовий стадіон» стане домашньою ареною для професійної хокейної команди «Білий Барс», яка у сезоні 2012-2013 років заявлена у Чемпіонаті України від міста Біла Церква. Також на льодовому стадіоні будуть тренуватися спортсмени з фігурного катання та шорт-треку. Їх набір розпочнеться з 2013 року.
У вихідні дні «Льодовий палац» працюватиме у режимі сеансів комерційного катання на ковзанах. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, надається можливість безкоштовного катання.
Також під час урочистого відкриття льодового стадіону губернатор Київщини наголосив, що за підсумками 2012 року Київська область продовжує утримувати лідируючі позицію в Україні за показниками соціально-економічного розвитку.
- Упродовж останніх двох років наш регіон впевнено лідирує за показниками соціально-економічного розвитку. І ми не будемо зменшувати оберти тому у наступному році ми спрямуємо усі зусилля задля розвитку соціальних об'єктів, зокрема в освітянській, медичній та спортивній галузях.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Відео по темі:
  
1.   тю   07/12/12 20:04    

видос


2.   Ilya   07/12/12 21:46    

Спасибо за ссылку (не знал что у Колесникова свой канал на Ютубе есть B) ), но я уже залил видео с 5 канала и ТРК Украина


Всього : 2, на сторінці: 2

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.03 секунди