"Білий Барс" єдиний, хто не має боргів
Автор: Хокей
Дата: 19/12/12 13:44
 
Ю. Загородній (Фото: Хокей)
Матчі чемпіонату Професіональної хокейної ліги, які мали відбутися до 25 грудня, наразі гратися не будуть через невиконання клубами своїх фінансових зобов'язань перед лігою. Про це заявив телеканалу "Хокей" президент ПХЛ Юрій Загородній.
"Наразі лише один клуб, "Білий Барс", виконує статутні норми і рішення загальних зборів ліги. Інші клуби, на жаль, з різних суб'єктивних та об'єктивних причин ці рішення поки не виконують. Судді відмовляються виходити на лід без оплати, тому що на сьогодні заборгованість за виконану роботу складає більше, ніж півтора місяці. Засідання наглядової ради буде 25 грудня, і тоді все буде зрозуміло, що буде відбуватися далі. А поки що буде грати лише "Білий Брас" свої домашні матчі", — пояснив Загородній.
За його словами, інші матчі "призупинені". При цьому керівник ПХЛ висловив сподівання, що на засідання наглядової ради вдасться вирішити фінансову проблему. Не зіграні ж матчі у такому випадку будуть проведені під час новорічної паузи.

Відео:Джерело: Хокей 
Теги: загородній,  чу
 
1.   Віктор   19/12/12 14:45    

Все.Напевно кіна не буде.Актори грошей завинили.


2.   Андрій Ігорович   20/12/12 10:47    

Офигеть, судьи забастовали и лига остановилась. Хотя при желании можно либо своим вовремя платить или при необходимости выписать зарубежных. Хотелось бы услышать ещё мнение владельцев клубов Колесникова, Жвании, кого-то из компов и Харьковчан, а не этого клоуна. Просто парадокс получается, игроки тренируются, успешно получают з/п, а матчей нет. О зрителях тактично промолчу, в чемпионате синих сарайчиков они изначально лишняя деталь.


3.   Віктор   20/12/12 14:01    

Я гадаю, що не одні глядачі зайві деталі, в їхніх "ПАЛАЦАХ СПОРТУ", а й сам хокей.


Всього : 3, на сторінці: 3

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.018 секунди