Автор: Київська ОДА
Дата: 24/12/12 16:45
 
Ппідписання інвестиційного договору (Фото: Київська ОДА)
Сьогодні відбулося урочисте підписання інвестиційного договору між Київською обласною державною адміністрацією та опертором державних лотерей «М.С.Л» на будівництво у місті Богуслав Палацу зимових видів спорту. Угоди засвідчили підписом голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та Генеральний директор ООО «М.С.Л» Євген Власенко.
- Будівництво спортивних об'єктів для нас сьогодні є визначальним пріоритетом. Нещодавно ми відкрили льодовий палац в Білій Церкві, сьогодні укладаємо угоду на будівництво подібного спорткомплексу у Богуславі, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Спорудження стадіону у дещо віддаленому від центру області місті дозволить розвивати спорт у південному регіоні Київщини. Впевнений, що це також сприятиме підняттю спортивного статусу нашої області на якісно новий рівень.
Згідно планів нова льодова арена у Богуславі запрацює на початку 2014 року. На майданчику матимуть можливість тренуватися як професійні спортсмени-хокеїсти та фігуристи, так і любителі зимових видів спорту. Арена розрахована на 20 тисяч глядачів, що відповідає кількості мешканців у місті.
За словами Анатолія Присяжнюка на базі Палацу зимових видів спорту працюватиме дитячо-юнацька спортивна школа, де діти зможуть безкоштовно тренуватися з певних видів спорту. Губернатор сподівається, що найближчим часом Богуслав зможе виховати професійну хокейну команду, яка й стане господарювати на льодовому полі.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Відео по темі:
 Завантажити: Проекти Льодової арени у Богуславі
Розмір: 8979Кб, завантажений 37 разів
 
1.   Ilya   24/12/12 16:58    

Просьба за фразу

Арена розрахована на 20 тисяч глядачів, що відповідає кількості мешканців у місті.

меня не бить, так в первоисточнике, а я дебилов не редактирую! :))

Позже добавлю проекты "арены" Один из них разработан печально известной конторой WM-Україна, и естественно представляет собой модернизированный вариант синего сарайчика. Может также видео какое будет...


2.   Massa   24/12/12 19:54    

Илья, ты бы видел пресс-релиз, не удивился бы :) он целая пиар контора писала его :) а вообще, да, вроде модернизированного проекта сарайчика, но это проект ВМ. А Дедаловский вроде посимпатичнее :)


3.   Massa   24/12/12 19:56    

вариант айспорта


4.   Ilya   24/12/12 21:33    

Ценная информация:

Стоимость всех работ предварительно оценивается в 20 млн гривен.

Отсюда напрашивается вывод: они попалились! Вот это и есть реальная стоимость синего сарайчика! B)


5.   Massa   24/12/12 21:36    

Я кстати тоже об этом подумал :) думаю, чего это они занервничали так, когда я спросил у них, хватит ли 20 лямов :) но Власенко сказал, что мол у них все рассчитано и все ок...


Всього : 5, на сторінці: 5

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.023 секунди