Автор: ВолиньPost
Дата: 05/02/13 12:07
 
Олександр Лазорко (зліва) (Фото: ВолиньPost)
Кубок чемпіонату Волинської області з хокею, де змагалися гравці віком від 14 до 52 років, третього лютого виборола хокейна команда «Луцьк».

Змагання відбулося на льодовій арені комплексу «Снігова королева» у Луцьку за підтримки Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», благодійника та кандидата у депутати до Волинської обласної ради від «УДАРу» Олександра Лазорка, Федерації хокею Волинської області та за сприяння Управління сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Як розповів заступник голови правління Федерації хокею у Волинській області Андрій Вершецький змагання відбувається уже втретє. Всього взяли участь у чемпіонаті чотири команди. ХК «Луцьк» зайняла перше місце, ХК «Волинь» – друге, ХК «Любарт-Спарта» – третє, а ХК «Любарт» – четверте місце.

Вершецький пояснив, що у змаганні беруть участь любителі цього виду спорту різного віку: від 1961 року народження до 1998. Переможці отримали грамоти, медалі, дипломи у різних номінаціях.

Наприклад, звання «Перспектива Волинського хокею» отримав нападник Артем Шишко, а званням «Старожилу Волинського хокею» нагородили воротаря Сергія Тітова. Відмітили й хокейні династії, що брали участь у змаганнях. Зокрема, спортсменів Петра та Артема Шишко, а також Олександра та Ореста Бондарів.

«Ми маємо свій лід, дитячу школу хокею. П’ять дітей грають у київському чемпіонаті, а туди беруть не просто так, а тих, хто грає на голову краще. Завдяки тим людям, які грали сьогодні у чемпіонаті, і виросли ці діти», – розповідає народний депутат, Голова ВОО ПП «УДАР Віталія Кличка», Голова правління громадської організації «Федерація хокею Волинської області» Юрій Савчук.

«Шикарно, що це відбувається у Луцьку. Добре, що є люди не байдужі не лише до волейболу, футболу, баскетболу, а й те, що хокей починає розвиватися», – ділиться враженнями Олександр Лазорко.

Він каже, що в місці необхідно створювати комфортні та місткі зали для видовищних та масових видів спорту.

Турнір у Луцьку (Фото: ВолиньPost)
«Не можна грати в залі, де сидить менше 200-300 вболівальників. Я вже бачу, що по проекту і потужності цієї арени, тут можна розміщати в тому числі гарну баскетбольну арену з місткістю 1000 глядачів, а це величезне майбутнє для розвитку спорту у Луцьку», – каже Лазорко.
Він говорить, що задоволений, що долучився до спонсорства чемпіонату та бачить перспективи цього виду спорту.

«Я вже бачу, що по проекту і потужності цієї арени, тут можна розміщати в тому числі гарну баскетбольну арену з місткістю 1000 глядачів, а це величезне майбутнє для розвитку спорту у Луцьку», – наголошує Лазорко.

ВолиньPost, 04.02.2013
Теги: луцьк,  савчук
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди