Автор: Президент України
Дата: 07/02/13 19:11
 
Президент провів зустріч з хокеїстами клубу «Донбас» (Фото: Адміністрація Президента)
Президент України Віктор Янукович провів зустріч із гравцями, тренерами і керівництвом хокейного клубу «Донбас», який став володарем Континентального Кубку з хокею.
Глава держави привітав хокеїстів із цією перемогою. «Хочу привітати вас із такою великою перемогою, яку ви принесли Україні, і Україна вперше стала переможцем європейського турніру», - сказав Глава держави під час зустрічі.
Президент зазначив, що нещодавно він вітав чемпіонку світу з шахів Анну Ушеніну - першу українку, яка здобула цей титул з часів незалежності нашої держави. «А вже сьогодні - хокейний клуб «Донбас». Нам, звичайно, це дуже приємно. Ми розуміємо, що ця перемога вам не далася легко. І вам, і тренерам хочу сказати велике спасибі», - зазначив Віктор Янукович.
Президент підкреслив, що для розвитку спорту в нашій державі необхідно виробити системний підхід. «Ми прекрасно розуміємо, що для того, щоб у нашій країні розвивався спорт - і конкретно хокей, - потрібен системний підхід. Ми йдемо цим шляхом», - сказав він.
За словами Президента, йдеться в тому числі про спорудження спортивної інфраструктури. Він звернув увагу, що в цьому питанні Україна зробила значні кроки під час проведення Євро-2012. «Ця інфраструктура слугуватиме теперішньому і майбутнім поколінням», - сказав Глава держави.
Президент також підкреслив важливість залучення до спорту, в тому числі хокею, молоді. «Звичайно, все це починається з дитинства, зі школи, і все, що необхідно для цього зробити - держава повинна це робити», - сказав Віктор Янукович.
У свою чергу, головний тренер хокейного клубу «Донбас» Юліус Шуплер від імені гравців клубу, тренерського складу подякував за Президенту за увагу, яку він приділяє розвитку хокею. Він пообіцяв й надалі радувати глядачів перемогами клубу.
Під час зустрічі Президент вручив державні нагороди працівникам товариства «Хокейний клуб «Донбас».
У свою чергу, президент хокейного клубу «Донбас» Борис Колесніков передав Главі держави подарунки від клубу.

Джерело: Офiцiйне представництво Президента України

Відео по темі:
  
1.   Андрій Ігорович   18/02/13 15:51    

Пролёт "осетров" мимо плей-офф навеял:

Булгаков:
«—Осетрину прислали второй свежести, — сообщил буфетчик.
— Голубчик, это вздор!
— Чего вздор?
— Вторая свежесть — вот что вздор! Свежесть бывает только одна — первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая!»

Жаль видео не нашёл :(


2.   Ilya   18/02/13 16:23    

Да ладно тебе, нашел чему радоваться... Бездарный менеджмент + никакой тренер, вот и получили...
Меня больше позабавил пролет Минска. Вот там реально Бацька всех раком поставит! >:) Жаль только в этом году у них хет-трик не получится, из высшего дивизиона ЧМ они все равно не вылетят :D


3.   ГОСТЬ   18/02/13 20:19    

Поживем ,увидим.


4.   Ilya   18/02/13 21:03    

Насчет чего "Поживем ,увидим"? Если про белорусов, то это невозможно по определению. Даже если они последнее место займут, то не вылетят, т.к. они хозяева следующего ЧМ.


Всього : 4, на сторінці: 4

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.009 секунди