Автор: Укрінформ
Дата: 12/03/13 16:09
 
Едгарс Бунцис презентує Кальміус Арену (Фото: ХК Донбас)
У будівництво донецької «Кальміус Арени», де пройдуть поєдинки Євробаскету-2015, буде інвестовано 60 мільйонів євро.
Про це сказав під час презентації проекту спортспоруди гендиректор ХК «Донбас» Едгар Бунцис, передає кореспондент Укрінформу.
«Інвестиції в будівництво становитимуть 60 мільйонів євро», - відмітив Бунцис.
Разом з тим, як додав президент хокейного клубу, народний депутат Борис Колесніков, 25 відсотків цієї суми - «живі гроші», а 75 - кредит, який виплатить клуб.
Будівництво нової арени почнеться в квітні цього року і буде закінчено, як планується, в лютому 2015 р. перед початком в Україні чемпіонату Європи з баскетболу. Максимальне заповнення арени становитиме 16 тис. глядачів, загальна площа - майже 30 тис. кв. м. Об'єкт буде мати форму букви «D», що символізує Донецьк і Донбас.
У ході презентації Бунцис підкреслив бегетофункціональність нового комплексу, де зможуть проходити не тільки турніри з баскетболу і хокею, але і змагання з тенісу, боксу, а також концерти.

Джерело: Укрінформ

Відео по темі:
 
 
1.   Ilya   13/03/13 11:20    

Мне больше всего понравился заголовок на сайте ФХУистов: Анатолій Брезвін взяв участь у презентації «Кальміус Арени». Ну как же, видели это "участие": во втором ряду сбоку на 1,5 стульях! >:) Очень напоминает старый анекдот: "Россию приняли в Большую Семерку на правах маленькой шестерки" :))


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.021 секунди