Автор: КМДА
Дата: 13/03/13 11:25
 
В. Корж (Фото: ТРК Київ)
До Дня Києва завершиться основний етап реконструкції легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на просп. Павла Тичини, 18. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив заступник голови КМДА Віктор Корж.
Він також зауважив, що на часі завершення реконструкції будівлі Льодового палацу дитячо-юнацького навчально-спортивного центру профспілок міста Києва «Авангард», що на вул. Мельникова, 46-А. Крім того, протягом 2013 року передбачено будівництво 95 універсальних, комплексних та футбольних спортивних майданчиків.
«Незважаючи на потужний потенціал і можливості, Київ потребує великої спортивної розбудови. Наразі ми завершуємо роботу з інвентаризації всіх спортивних залів у школах, технікумах, інститутах та на пришкільних майданчиках. Після цього разом із громадськими організаціями та із залученням позабюджетних ресурсів ми зробимо все, щоб уже цього року відновити та відкрити різноманітні спортивні об’єкти в столиці. Так, до Дня Києва відбудеться відкриття першої черги легкоатлетичного манежу. Сучасний оновлений манеж буде приймати не тільки кваліфікованих спортсменів із легкої атлетики, п’ятиборства, інших суміжних видів спорту, а й працюватиме на оздоровлення киян. Я переконаний, що він стане осередком масових занять фізичною культурою і працюватиме з максимальним навантаженням», – зазначив Віктор Корж.
Заступник голови наголосив, що в рамках плану заходів з підготовки та проведення у Києві фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу передбачено будівництво та реконструкція спортивних арен, відкриття нових і модернізація наявних відкритих ігрових баскетбольних майданчиків у парках і місцях відпочинку столиці. Також здійснюватимуться поточні й капітальні ремонти інших об’єктів фізкультурно-спортивної інфраструктури з метою приведення їхнього стану у відповідність до вимог ФІБА Європа. Одним із таких проектів є будівництво критого баскетбольного комплексу в Деснянському районі.

Джерело: Київська міська державна адміністрація 
 
Поки що коментарів немає

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.016 секунди