Автор: Держмолодьспорт
Дата: 18/04/13 22:30
 
Зустріч у Мінмолодьспорту (Фото: Мінмолодьспорт)
18 квітня 2013 року Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зустрівся з представниками проектувальної компанії "Populous", проектанта Олімпійського стадіону у Лондоні та низки відомих у світі спортивних арен.
Старший співробітник, керівник проектів компанії "Populous" Джон Барроу та спеціаліст компанії "Populous", відповідальний за співробітництво з країнами східної Європи та СНД, Дамон Лавель прибули до України на запрошення керівництва Міністерства молоді та спорту України з метою подальшого співробітництва та обговорення проекту будівництва нових об'єктів Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа".
Під час зустрічі Міністр молоді та спорту України зауважив, що розвиток спортивної інфраструктури є одним із пріоритетних напрямів роботи відомства, а високі результати українських спортсменів на ХХХ літній Олімпіаді у Лондоні ставлять перед керівництвом Міністерства завдання примножити існуючі досягнення.
"Сподіваємося, що залучення компанії "Populous", яка має значний досвід в проектуванні масштабних спортивних об'єктів і комплексів, у взаємодії з Донецьким державним проектним інститутом "Донецькпроект" та архітектурним бюро "Сергій Бабушкін" принесе необхідний результат і дозволить в стислий термін розробити проект та здійснити реконструкцію Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа",- наголосив Равіль Сафіуллін.
Міністр також відзначив важливість розміщення на території олімпійської бази науково-дослідного інституту та реабілітаційного центру.
"За нашою ініціативою розроблена програма реконструкції Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа", до якої включили будівництво плавального басейну, критого легкоатлетичного манежу, залів для фехтування, тирів для стендової і кульової стрільби, критої льодової арени та інших спортивних об'єктів", – зауважив Равіль Сафіуллін.
На сьогодні державне підприємство Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа" є основною базою, яка уже 40 років забезпечує підготовку національних збірних команд України. Існуючі спортивні споруди і приміщення спортивного комплексу не відповідають сучасним вимогам за якістю, комфортністю та кількістю наданих послуг спортсменам збірних команд з видів спорту.
Старший співробітник компанії "Populous" Джон Барроу запевнив, що їхня компанія має великий досвід у проектуванні спортивних споруд, набутий в процесі підготовки до лондонської Олімпіади.
"Ми зрозуміли, що спорт – дуже важливий чинник в житті молоді та суспільства в цілому. Ключ до успіху в даному випадку - це тісна співпраця компанії "Populous" із українською стороною", - зазначив Джон Барроу.
Після презентації учасники заходу відвідали Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа" та поділилися своїми думками щодо розбудови Центру.
Участь у зустрічі також взяли перший заступник Міністра Сергій Глущенко, заступник Міністра Вадим Сисюк, генеральний директор Олімпійського навчально-спортивного центру "Конча-Заспа" Вадим Гутцайт, начальник відділу міжнародного співробітництва Наталія Радчук, заступник начальника відділу спортивних споруд та матеріально-технічного забезпечення Іван Нич та інші.

Джерело: Державна служба молоді та спорту

Відео по темі:
  
1.   Андрій Ігорович   19/04/13 07:29    

ну вот и логичное объяснение почему тендер выигрывает донецкий институт, а всю работу будут проводить бритиши. Как то откаты привычней у "своих" брать, а то фирмачи еще забычиться могут, дескать у нас бизнес прозрачный, никому и ничего не выдадим.


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.031 секунди