У Києві відбулася урочиста церемонія закладання пам'ятної капсули у підмурок «Київарени», що будується до Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.
Автор: УНІАН
Дата: 24/05/13 14:05
 
Презентація арени у Києві (Фото: Урядовий портал)
У церемонії взяли участь прем'єр-міністр України Микола Азаров, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков, директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський.
Виступаючи на відкритті, Азаров зазначив, що "Сьогодні починається будівництво об'єкту, який дуже потрібен не лише нашій столиці, а й усій країні. Я упевнений, що будівництво пройде швидко і грамотно, і в установлені терміни я разом з вами переріжу стрічку на відкритті арени".
"Ми взяли курс на те, щоб такі комплекси стали центрами для проведення спортивних і культурних заходів, концертів, наукових конференцій. Ця арена розміщується в чудовому місці, на перехресті багатьох транспортних магістралей, і упевнений, що буде популярною", - додав глава Уряду.
Після цього відбулася презентація нового багатофункціонального комплексу, який суміщатиме в собі спортивну арену і розважальний зал. Унікальний зал-трансформер «Київарени» розрахований на проведення заходів до 20 тис. посадочних місць, а також включає ВІП-ложу і окрему президентську ложу.
Забудовник обіцяє, що арена буде високотехнологічною і її можна буде використовувати під безліч різних видів спортивних заходів таких як баскетбол, теніс, бокс, хокей, а також вона легко і швидко може трансформуватися для проведення концертів.
Спорудження арени проводитиметься з урахуванням всіх вимог європейського відділення Міжнародної федерації баскетболу до проведення баскетбольних матчів світового рівня. Голова ради - директор компанії-забудовника DeVision Дмитро Буряк зазначив: "Я гордий тим, що нам довірили побудувати арену, таку значущу для країни. Комплекс багатофункціональний і передбачається, що працюватиме 24 години на добу. При будівництві «Київарени» ми будемо використовувати всі суперсучасні технології, які використовувалися при будівництві аналогічних арен в Європі й США. Зокрема, ми використовуємо досвід будівництва арени в Каунасі, де пройшов фінальний матч Євробаскету-2011".
За його словами, на цій арені можна проводити 270 заходів на рік, і навіть за наявної транспортної інфраструктури протягом години на арену можна доставити 308 тис. людей.
За словами директора Місцевого організаційного комітету Євробаскет-2015 Лубківського, "Всі ми є частиною великої події, адже на цій арені повинні пройти матчі Євробаскету. Хочу зазначити, що ФІБА-Європа трохи розгублена, у нас дуже багато проектів гідних арен, які вже почали будуватися. Конкуренція буде великою, і вибір гідний. І це чудово".
Проект будівництва концертно-спортивного центру «Київ-Арена» затверджений на початку поточного року. Унікальний зал-трансформер під час концертних заходів розрахований на 20 тис. глядачів, баскетболу – 17,4 тис., хокею – 15,34 тис. Час, необхідний для трансформації арени з одного формату в інший, становить 12 годин.
Попередня вартість спорудження арени становить $120 млн., а будівництво має бути завершено в січні 2015 року.

Джерело: УНІАН

Відео по темі:


 
 
1.   ГОСТЬ   24/05/13 15:15    

И опять же, за основу ОНИ взяли, проект арены в Каунасе, та как онная лучшая на даное время. Как будто нет других проектов. Как будто в украинских проектировщиков нет мозгов что бы спроектировать арену, как будто у наших проектировщиков руки не из того места растут. Но все упирается в бабло. Как по мне, то проект арены Львовского политеха смотрится более привлекательным. Но он наш, а мы уже на столько привыкли к импорту и на столько в нем увязли, что выбраться будет трудновато.


2.   Ilya   24/05/13 15:49    

Что значит ОПЯТЬ? Каунаская арена только тут, В Харькове - Клайпедская, а во Львове, Одессе и Днепре - Шауляйская (очевидно Коломойскому так проще, он на проектировании экономит)...


3.   буль-буль   24/05/13 20:22    

гость а чем плохая каунасская арена???ее вроде как по образу североамериканского строили


4.   ГОСТЬ   24/05/13 22:14    

буль-буль, а чем она хороша?, только тем что она северо-американская? только тем что она импортная? И в хоккейной конфигурации имеет стандарты НХЛ ?


5.   буль-буль   24/05/13 22:17    

гость
по твоему ее надо было строить по типу совдеповских дс?


6.   Андрій Ігорович   30/05/13 22:59    

В данном случае, лучше хоть какая-то, чем вообще никакой. ДС при всём к нему уважению, безнадёжно устарел. А тут строят вполне приличную арену, причём (пока) за свои, а не за гос. счёт, поэтому думаю вопрос проекта в компетенции инвестора, а не вечнонедовольных критиканов, тем более каунасскую арену можно вживую посмотреть, а творение львовян только в виртуале, и не факт, что при реализациии не вылезет куча косяков.


7.   Ilya   01/06/13 10:59    

Кстати про Львов. Я намедни слушал трансляцию сессии миськрады (вечно меня тянет всякую хрень слушать :P ), интересовал пункт по поводу подписания инвестдоговора с UBI. Такое впечатление что там динозавры заседают: сутью вопроса не владеют, а выступают абы что ляпнуть... :(


8.   буль-буль   01/06/13 12:07    

Андрій Ігорович А тут строят вполне приличную арену, причём (пока) за свои, а не за гос. счёт,
--------------------------
металист вроде как тоже говорили реконструировали за частные деньги...но как оказалось что государственные.


9.   буль-буль   01/06/13 12:08    

каротче не верю я им!!!


10.   Андрій Ігорович   01/06/13 21:51    

Буль, с точки зрения обывателя, мне пофиг за чьи деньги строят арену, главное что бы там был хоккей хорошего уровня, а то уже дошло до извращения, живой хоккей в Киеве УГ, что-то приличное надо ехать смотреть в другой город (страну), в этом году единственный матч - сборная с Федотом и Поником против поляков, как то маловато.


Всього : 10, на сторінці: 10

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.01 секунди