Автор: Телекритика
Дата: 29/05/13 18:46
 
Лого т/к "Хокей" (Мал: Телепростір)
Телеканал «Хокей» змінює логотип на XSport - відповідні зміни до супутникової та ефірної цифрової ліцензій ТОВ «Тотвельд» внесла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 28 травня.
Представник телеканалу мотивувала таку зміни бажанням «розширити ті види спорту, які є на нашому каналі», повідомляє прес-служба Нацради.
На каналі також змінився директор - замість Ігоря Гераська цю посаду обіймає Олена Водолажко - і введено до складу редакційної ради Юрія Мошуна та Олександра Башкірова замість Вадима Плачинди й Ігоря Гераська.
Нагадаємо, у травні посаду генерального продюсера каналу залишив його творець Орест Сохар. Наразі каналом, з його слів, повністю займається голова наглядової ради Юрій Громницький - у минулому прес-секретар Бориса Колеснікова, кінцевого власника каналу.
Власником ТОВ «Тотвельд» є хокейний клуб «Донбас» з Донецька, що належить Борису Колеснікову. Канал володіє супутниковою та ефірною цифровою ліцензіями.

Джерело: Телекритика
Теги: телеканал 
1.   Андрій Ігорович   30/05/13 11:40    

Начинает напоминать судьбу мегаспорта, тоже начинали резво, обещали много, на выходе УГ.


2.   Ilya   30/05/13 13:12    

Так проблема в том, что в Украине, кроме футбола, у спорта рейтинга нет никакого. Не знаю что они тут мутят, врядли чем-то тут ситуацию исправят. Как бы изначально было заявлено что проект социальный, возрата бабок хозяева не ждут. И через год они от своих слов отказываются... :(
Меня другой вопрос мучает: понимаю что Украина не Россия, но почему там существуют полтора десятка как платных так и общегосударственных спортивных каналов?


3.   буль-буль   01/06/13 12:10    

но почему там существуют полтора десятка как платных так и общегосударственных спортивных каналов?
-------------------------
наверно потому что у них нет такой экономической жопы как на украине.


4.   буль-буль   01/06/13 12:12    

Как бы изначально было заявлено что проект социальный, возрата бабок хозяева не ждут. И через год они от своих слов отказываются... :(
-----------------------------
потому что донбасс порожняк не гонит ха ха ха :))


5.   Ilya   01/06/13 13:12    

А че на Донбасс гнать? Это все печально конечно, но можешь вспомнить как до них было: Сокол на Мегаспорте и один сезон не продержался, а сборную вечно показывали после полуночи в кастрированном виде... :(


Всього : 5, на сторінці: 5

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.017 секунди