Автор: Zaxid.net
Дата: 04/06/13 13:26
 
Лого ХК «Леви»
Майбутнє львівського хокейного клубу «Леви» є невизначеним, повідомила прес-секретар головного спонсора клубу, Львівського автобусного заводу, Оксана Горак.
Коментуючи інтерв’ю окремих гравців команди, які розповіли про заборгованість по зарплаті за останній сезон і відсутність планів щодо майбутнього, Оксана Горак пояснила, що співвласниками клубу є власник ЛАЗу Ігор Чуркін і Маркіян Лубківський. Ігор Чуркін, за її словами, взяв на себе зобов’язання з усіх головних витрат, зокрема – зарплати і забезпечення команди, і намагався їх виконувати. Інші співвласники натомість не виконали своїх зобов’язань щодо пошуку спонсорів, будівництва арени, тощо, наголосила Оксана Горак.
«Тому така ситуація виникла. Як буде в подальшому – важко сказати. Ви знаєте, що ситуація зараз з автомобільним і автобусним ринком в Україні нестабільна, а від цього залежить подальша доля…», - зазначила прес-секретар ЛАЗу.
Водночас Оксана Горак вказала на те, що останній сезон української Професійної хокейної ліги вийшов скандальним, і сама доля змагання є наразі не зрозуміла. Відтак, ймовірно, чемпіонат перейде у формат молодіжної ліги, зазначила вона.
На запитання, чи будуть погашені заборгованості з зарплати перед гравцями ХК «Леви», Оксана Горак відповіла: «Звичайно. Ситуація просто така, що певні рішення приймає і Маркіян Лубківський, і я не можу коментувати з його боку».
Нагадаємо, що Ігор Чуркін офіційно оголосив про створення львівського хокейного клубу «Леви» у вересні 2011 року. Перший матч команда зіграла 17 вересня 2011 року.

Джерело: Zaxid.net 
Теги: львів,  чу 
1.   Ilya   05/06/13 12:21    

Показательно что вчера в первоисточник были внесены изменения: фраза

Інші співвласники натомість не виконали своїх зобов’язань щодо пошуку спонсорів, будівництва арени, тощо, наголосила Оксана Горак.

была заменена на

«Зобов’язання щодо залучення спонсорів та фінансування, будівництва арени у Львові та виплати призових фондів брала на себе ПХЛ, але не виконала їх в повному обсязі. Така нестабільна ситуація у ПХЛ в сезоні 2012-2013 років зокрема негативно відбилася на діяльності усіх хокейних клубів професійного рівня - Беркут, Леви, Акули і т.д.», – сказала Оксана Горак.

уж не знаю, это они просто в первоначальной стенограмме ошиблись, или это изменили в результате того что Маркиян Романович тетю к стенке прижал... >:)


Всього : 1, на сторінці: 1

 

* Ваш коментар буде доступний для редагування протягом 10 хвилин
Сторінка створена за 0.028 секунди